şükela:  tümü | bugün soru sor
  • o kadındır. gerisi yalan dolan...
  • en önemlisi kendine güvendir. gerisi fasafisodur.

parası olup da, rus karılara giden adamlar var, cebinde beş kuruş parası olmayıp da, mis gibi kadınlarla takılan adamlar da var.

kendine güveniyorsan, her kadın senindir dostum.

kafası basmayanlar için gelen edit: parası olmayan adam rus'a nasıl para versin, tarzı sorular geliyor, e be arkadaşım, burada bahsedilen durum, parası olduğu halde anca ruslara para verip, cinsel ihtiyaçlarını giderebilen, normal bir kadın ile iletişime geçemeyen ezik heriflerdir. oldu mu? rahatladınız mı şimdi?
  • dogallik ve sempatikliktir. samimi davranin olmadiginiz biri gibi davranip ilerki gunlerde karsinizdakini husrana ve hayal kirikligina ugratmayin.
  • en başta gelen etken özgüvendir evet ama dozu ukalalığa kaçıp itici olmayacak şekilde. biraz sempatik biraz da çenebazsanız olmuşsunuz hayırlı olsun arkadaşlar.
  • kadının tam da "üff nasip buymuş, yapacak bir şey yok. ilk karşıma geleni kabul edeyim artık" dediği ana denk gelmek kimisi için.

olabilir yani.
  • gerilla taktiğidir. biraz ilgi akabinde umursamazlık. sonra biraz ilgi sonra yine bi siktir git tribi. deneyin bunu ben denemedim ama kulağa hoş geliyor değil mi.*
  • hazmdır. red cavabını alınca kolay hazmedebileceksen, teli kırık keman yayı gibi olmayacaksan, birini tavlayamazsan bir diğerine geçersin çünkü diğerini çoktan hazmetmişsindir. yani kafanda 3 yanlış bi doğruyu götürür değil, bilemediğini gerekirse salla belki tutar mantığı olmalıdır. diğer bütün etkenler hazmı hızlandıran etkenlerdir.
  • (bkz: yarrak afedersin) ne olacak gece gece konuşturmayın beni...
  • hayatınızda iki kadın varmış gibi davranmayın.