• -beni benden çok düşünmesi
    -sevdiğini hissettirmesi
    -bana baktığında gözlerinin içinin parlaması.
    -aşk kokulu olması.
  • yok lan bağımlı falan olmayan sonra bokunu çıkartıp öldürüyosunuz falan size elli olmuyo.
  • kukusunun ısı derecesi.

eğer 50 santigrat ve üstü bir değerde ise tebrikler hapı yuttunuz, siki tuttunuz demektir. eğer ısı 50 santigratın altında ise yırttınız demektir ve bu durum, bir organizasyon tertip edilerek mutlak surette kutlanmalıdır.
  • güleryüz, tatlı dil.
  • tartışma anında az konuşması, konuyu uzatmaması
  • tatlı dile güler yüze doyulur mu ?

zannimca kıstas bu.
  • eşim bunun huzur olduğunu söylemişti. hayatı boyunca evlenmeyi düşünmeyen bir erkekmiş tanışmadan önce. ancak beni bu konuda zorlayan hep o olmuştu. neden bu aşk bu sevgi (ki benden 10 yaş büyük olduğu için eminim çok aşklar yaşamıştır öncesinde), neden bendeki bu ısrarın dediğimde "huzur" derdi. "ben en son anne karnında bu huzuru yakaladım herhalde"... on sene oldu, yavrumuz oldu. huzurumuz hep aynı. bazen aynı koltukta oturup saatlerce konuşmayız, göz göze gelince gülümseriz sadece. nerede, ne ile meşgul olursak olalım, hep beraberiz biz. yormadan, sıkmadan, huzurla.
  • enerjisi
  • herşeye rağmen neşeli olması.
    gülünce çıkan gamzesi.
    sohbeti.
    (bkz: yanında huzurlu olduğun kadın varsa bırakmaman gerekir.)
  • başlığın yarısı hoşlanılan kadınların özellikleriyle, kalan yarısı da elden gelse hoşlanılacak kadının özellikleriyle dolu.

mesela “teninin kokusu, sesinin tonu, ayak bileğindeki beni” = hoşlanılan kadın düşünülerek yazılmış.

merhametli olması, trip atmaması, kıskanmaması = böylesini sevmek ve bunun tam aksi kadınlardan uzak olmak hayal edilerek yazılmış.

yanisi; ya zaten bağımlısınız ya da bağlanmak istediğiniz idealize edilmiş kişiyi anlatıyorsunuz.

ha daha realist olayım mı; kadın sizin liginizden üsttedir ya da öyleymiş gibi davranıp manipüle eder. size pas vermiyordur. peşinde koşturtmuştur ve kaybetme korkusunu çatır çatır yaşatıyordur. bunu orta seviyede güzellikle birleştirirseniz nasıl kolaylıkla bağımlı olacağınızı anlarsınız. aşk sandığınız şey, birinin kuklası olmuş olmak olabilir arkadaşlar.*
hesabın var mı? giriş yap