şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • edit: kırıcı olacağı düşüncesiyle bazı yerleri silinmiştir.

sürekli instagram kullanıyorsa,

kitap okumuyorsa,

gösteriş meraklısıysa,

her şeyi ben biliyorum tarzında konuşuyorsa boştur.
  • geçenlerde işlek bir caddede yürüyorum,kadının biri 2-3 yaşlarındaki çocuğu bırakmış arkasından ardaaa ardaa diye sesleniyor gel annem ona bakma annem bunu elleme annem vır annem zır annem...bir cümle içerisinde on kelimenin dokuzu annem yani hesapta aklınca ben çocuk yaptım görüyorsunuz diye etrafa hava atıyor,demek ki başka özelliğin yok kadın..boş birisin...
  • dışarıdan beş dakika gözlemlemeniz yeterli bir yöntemdir. dış görünüşüyle çok fazla uğraşan kadınlar genelde boş oluyor. çünkü bunu dert ediniyor ve kendini kişisel olarak geliştirmeye vakit ayırmıyor. tek derdi estetik, takma saç-kirpik-tırnak, makyaj malzemeleri ve indirimler oluyor.

edit: biri de çıkıp “bu fondötenin ardında etten fazlası var. bu fondötenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” demedi*
    edit: amacım kimseyi yargılamak değil, haddim de değil zaten ama bu nedir yahu?

1
    2
    3
    4
    5

ilk mesajda cevap vermesem mi diye bir düşündüm ama kendini ifade etmek için o kadar uğraşmış belki derdimi anlatabilirim diye cevap yazdım.yanılmışım.

edit: belki trolldür. umarım öyledir :(
  • bilgi açlığı çekmiyor, kendinden ve kendi sıkıntılarından başka bir şey hakkında konuşmuyorsa, içi boş bir tenekedir. *

bunun bir versiyon daha kötüsü de yine boş teneke olup, bağıra çağıra konuşup her konuya bilgisizce atlayanlar. tahammül etmekle düzelmiyorlar.
  • sürekli olarak kendisini ve çevresini öve öve bitiremiyorsa paslı tenekeden farksız kadındır. gerçi; bu tarz tiplerin kadını da erkeği de olmaz, o ayrı.
  • dudaklarını büzerek selfie çekmesi.
  • meriç yazar mode on

başlığın doğru hali:

(bkz: bir kadının benden daha boş biri olduğunu anlama yöntemi)

burada ölçüt her zaman kendiniz olmalısınız ki “neye göre, kime göre” gibi defansif sorulara cevap verebilin

meriç yazar mode off
  • boş olduğunu anlamak için çok fazla yöntem icat etmeye ve uygulama gerek yoktur.
  • instagramdır.

evet instagram kullanıyorsanız siz de istisna değilsiniz ve boşsunuz.
  • sosyal medya havuzuna atın çırpınmadan su üstünde kalıyorsa boştur.