şükela:  tümü | bugün
  • 23 *
  • 5 yıl önce cevabımın 30 olacağı anketimsi. ancak şimdi 35+ diyorum. oidipus kompleks ne hallerdeyse artık.
  • 35.
    tecrübe, her şeydir.
  • libidosunun en yüksek olduğu andır. ne yaşından bahsediyosunuz? ayrıca 45'e kadar yolu vardır.
  • herkes elindekinin yaşını yazıcak. ama gerçek başka.
    19. on dokuz.

ayrıca
    (bkz: hep yaşın 19)

25+ bana mezara doğru filminin galası gibi geliyor. malesef.
  • 18-22 yaş aralığıdır. ondan sonra çekicilik dibe doğru yol alıyor..
  • yaşım ilerledikçe genç bayanlar daha çekici görünüyor nedense. 20-25 yaş arası benim fikrim..:) tecrübe ve olgunluk da eklenmesi gerekir ise 30'lu yaşlardır elbette.
  • her kadın çekicidir. yersen...
  • görsel çekicilik, fit bir vücuda, güzel bir yüze, etkileyici bakışlara ve tatlı bir gülümsemeye sahip olmak kaydıyla 22-25 yaş arası olabilir. duruma göre belki 26-27-28 yaşlara kadar da sürebilir. fit olmak önemli, gülümseme önemli, feminen olmak önemli.

mental çekicilik, kadının kendini yeterince geliştirmeyi başarabildiği yaş aralığında peak yapar. gözlemleyebildiğim kadarıyla genellikle kendini geliştirebilmeyi başarabilmiş olanlar 40 yaş ve üzeri. sohbetlerinden uzun süre boyunca, ciddi anlamda keyif almayı başarabildiğim kadınların ekseriyeti 40 yaş civarında.

cinsel çekicilik konusunu görsellikten tamamen ayrı tutabilmek bence mümkün değil. dolayısıyla cinsel çekicilik için sanırım 23-28 yaş arası diyebilirim. belli bir yaştan önce ve belli bir yaştan sonra cinsel aktivite ve güzellik arasında olması gereken denge kayboluyor. güzel olsa da henüz yeterli hazzı alabilecek/verebilecek durumda olmayabiliyor, bunu verebilmeye ehil olsa da artık güzelliğini yitirmiş olabiliyor. o yüzden sanırım 23-28 yaş arası bunun için ideal.
  • "genç olmak yetmiyordu fayrap sevişmek için"