• cildin çökmeye başlamasından bir kaç yıl öncesidir. hatununa göre değişir.
  • - 40?
    + ııh
    - 35?
    + değil.
    - 30?
    + yürür..
    - 25?
    + off..
    - offf, bence de..

http://www.youtube.com/watch?v=3p2hher4rsg
  • kendi değerini anladığı yaştır. kendini gerçek bir kişi olarak keşfettiği, birinin kızı, karısı, annesi olmanın dışında bir birey olduğunu anladığı zamandır. o yaşa geldiğinde kendini tanımaya başlar kadın. kendine yakışanı bulur, tarzını oluşturur. iç dünyasındaki huzur dışına da yansır. en doğru ve doğal şekilde kendini ifade etmeye başlar. her kadın işte o zaman çok güzeldir.
  • kadın her yaşta güzeldir.

not: evet bayanlar, bu iltifattan sonra mesaj kutumun limitleri zorlamasını bekliyorum :)
  • kadına kadın olarak bakmak gerekirse, en güzel yaşları 28-40 arasıdır. bir grafik gibi düşünürsek; 28 yaşında kendini keşfetmeye başlamıştır, çocukcu kaprislerden sıyrılmaya başlamıştır, ayakları yere basmaya başlamıştır ve güzelliği belirli bir seviyeye ulaşmıştır. yaş ileriedikçe grafikteki yükseliş devam eder. 35 yaşına vardığında ise grafiğin tepe noktasındadır. ondan sonra aşağı doğru iniş başlar ve 40 yaşını geçtiğinde 28'li yaşlardaki seviyeye iner.
  • taş olduğu yaştır.*

benim için doğduğu yaşmış yakın zamanda öğrendim. olmayan şey güzel olabilir mi? doğduğunda verdiği mutluluğu, o anki güzelliği başka hiç bir yaşına değişmem ben. ve evet her yaşta güzeldir, öyle mucize bir varlıktır.
  • 30 ve civari olan yaslardir. cunku genc olduklari zaman trip yapmaktan hic cekilmez halde olurlar. e 40'tan sonrasi da malum, pek bisey beklememek gerek. ondan oturu 30 ve civari iyidir.
hesabın var mı? giriş yap