şükela:  tümü | bugün
  • erkek sırlarındandır.
  • başlangıçta biraz ilgilenip sonrasında hiç sallamıyormuş gibi yapın. nasıl deli oluyorlar belli değil.
  • olduğun gibi davranmaktır net.

(bkz: ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol)
  • (bkz: para)
  • katar'dan getirmiş olduğunuz 3 adet deveyi gözleri önünde kurban vermek ve 2 gün önce sipariş etmiş olduğunuz devasa ferhat güzel heykelini ailesine hediye etmek.
  • ilgi çekmek için çalışmamaktır.
  • tabi ki de arabadır. hepsinin değil ama birçoğunun dikkatini çeker. bir örneği için http://www.youtube.com/watch?v=iag7mqgecxg
  • onunla ilgilenmemektir.

istisnasız net.
  • bugün iş yerinde konusu geçti de bir erkek arkadasin dilinden aktarıyorum "abi ben bu kız milletini anlamıyorum, tatile gittik, bizim grup kafası çalışan, düzgün, ısı gücü yerinde kendi çapında düzgün ailelerde yetişmiş, espri anlayışı olan ve kızlara aç olmayan üstlerine atlamayan adamlar yerine saç baş karışmış, ne işi ne gücü olan belli ki de olmayacak olan, avlanmaya gelmiş ve tatilde bile 'offf depresifim, hayatla başım dertte' ayağına karı kız götürmeye çalışan adamları seciyorlar. hemen bi ilgi gösterme, yok ben seni hayata baglarim bilmem ne hırsı. gitti yine anasını satayım. "

maalesef özellikle mal ama güzel kızları goturmenin -allahım neyin taktigini veriyorum- önemli bir yolu da depresif takılmak "hayat beni neden yoruyorsun" modunda takilan herif olmak. ha önce o kızdan fayda bekler misin ve lisede misin sorularına cevap vermeniz lazım tabi.*
  • iyi bir kariyere sahipseniz, azıcık da eliniz yüzünüz düzgünse bir kadının ilgisini çekmeniz çok kolaydır. burada bahsedilen kadın; sadece dış görünüş odaklı, cebinizdeki paraya bakan türden değil tabi ki. zekanıza önem veren kadınlardan bahsediyorum. iyi bir kariyer ilgi çekmenin en kolay yollarından biridir.