813 entry daha
  • post ergen olmaması.
  • içten bir gülüş vardır tam tarif edemiyorum, genelde teşekkür ederken bu gülüşü kullanırlar gözlerinin içi güler falan işte o.
  • laf sokarak konuşmayı bir iletişim modeli olarak görmemesi
  • ayrintilarimda gizlidir.

(bkz: geçen yine narsizmin zirvesindeyim)

ehehehh...
  • hemcinslerini kötülememeleri, arkalarından küfür etmemeleri sayılabilir.
    diğer kadınlar hakkında ileri geri konuşan bir kadın kadar itici birşey yoktur.
  • fazlaca küfür etmemesi(yeri geldiğinde tam oturacak küfür yakışır tabi)
    sigara kullanmaması
    bakımlı tırnaklar
    güzel ve sade makyaj
    güzel ve sade, yaşına uygun giyim tarzı
    bir çok konu hakkında bilgi sahibi olması

vee en son olarak tabii ki (bkz: talk nerdy to me)
  • başlığı açan kişi hangi manada kaliteden bahsetmiş anlamasam da benim için bir kadının güzellik, temizlik, giyim kuşam ve seksi olma dereceleri bu kaliteyi belirlememde anahtar rolü üstleniyor. bu saydıklarım varsa o kapıdan içeri girebilirim ve içeride bir yerlerde saklı olan beyni aramaya başlarım. bulursam işte kalite diye sevinir ve ürünü satın alırım, yok eğer bulamazsam direkt dükkanı terk ederim. benim kalite anlayışım bu.

(bkz: terazi burcunu tek cümleyle anlatmak)
  • kendi ayakları üstünde durması
    topluma göre kendine şekil vermemesi, kendi bildiğini okuması
    kendine özgü bi tarzı, duruşu,karizması, konuşması olması
  • -sosyal medya mecralarında; ucu açık, bazen ortaya gözüken, ama çoğu zaman, sağa sola, belli bir kişiye göndermeli paylaşımlarda bulunmaması. bu mecralarda aptal aptal laf sokmaması.
    -paylaştığı fotoğrafların altına paragraf paragraf özlü söz tadında şeyler yazmaması.
  • atkı çözgü sıklığı yüksek, %100 organik pamuktan imal edilmiş oluşu. etiketinde yazıyordur zaten.
3304 entry daha
hesabın var mı? giriş yap