şükela:  tümü | bugün
  • bu gün bana soruldu bu soru ve ne diyeceğimi şaşırdım. salak bir soru olduğunu düşünüyorum.
    eve gelince kadına cevaplar yetiştirdim ama ben türk olduğum için aklım sonradan geliyor.

yürüyor olmak mutluluk pekala
    bir bardak çayı rahatça içmek
    ağrısız, sızısız olmak da mutluluk.
    büyük fiziksel acı çekenler bilir.

bi de bunca mutsuzluk varken mutlu olmak da suç gibi geliyor.
    mutusuzluk ahlaksızlıktır diyen ahmet inam beyefendiye de katılmıyorum
  • bi kere sormuştum birine.
    ben gitmek istiyorum demektir benim dilimde.
  • yok yooook, daha iyisi var. kadınların en favori sorusu "iyimisin ?" hani sen günaydın dediğinde aldığın cevap "günaydın, günaydın anacım, günaydın amk, günayamadım..." değil, baya bildiğin gözlerini belerte belerte sorduğu "iyimisiieeeeeeen?" olur ya, ondan bahsediyorum işte.

yani senin o şen şakrak, günaydınına karşılık östrojen hormonunu karşı cinse karşı daha fazla salgılayan bu canlı organizma sana "iyimisin" diye soruyor ya, "allah belamı vermış benim, iyi değilim heralde"düşünüyorsun. mutsuz musun sorusunu da işte bunlar soruyor. bu kadınların kanımca kendisi zaten mutlu değil.
  • bu soruyu soran kadın sevgiliniz ise sizdeki değişimi kavramış ve çözmeye çalışan kadındır. mutsuzluk kaynağının kendisi olup olmadığını öğrenmek istiyordur. açıkça neyse mutsuzluğunuzun kaynağı söyleyin. ayrılık gerçekleşecekse gerçekleşir, korkmayın.
    bu soruyu soran normal bir arkadaşınızsa, sizin için üzülüyordur, mutsuzluğunuzu çözmek için size kol kanat germeye hazır bir kadındır.
    bu soruyu soran eski sevgiliniz falansa kendisine pay çıkarmaya çalışmaktadır. eskiye rağbet olsa bir pazarına nur yağardı deyip kapatın konuyu.