şükela:  tümü | bugün
 • şimdi bu başlık nedir ne işe yarayacak bilemedim. ancak sevgili sözlüğümüzü düşünerek en iyi bildiğim konularda yazmaya karar verdim.

  bu zamana kadar benimle ilişki yaşayıp psikolojisi bozulmayan kadın görmedim.

  ben dengesiz bir insanım bir kere. bir günüm diğerini tutmaz. ilişkilerin ilk günlerinde çok heyecanlı oluyorum. aşırı ve kaliteli ilgi gösteriyorum. böyle söyleyince çok havalı oldu. onu dinliyorum diyelim. bir şekilde mavi rengi çok sevdiğini öğrenirsem ilk aldığım hediye kesinlikle mavi olur. bir yiyeceği çok sevdiğini öğrenirsem ya ona en kaliteli neredeyse orada yediririm mümkünse kendim yaparım.

  yatakta ön sevişme kadar ard sevişmeyi de uzun tutarım. her sevişmeyi sanki dünyanın en kutsal şeyini yapar gibi ayinleştiririm. sonrasında ne kadar mutlu ve özel hissettiğimi fark ettiririm ya da anlamıyorsa söylerim.

  sonrasında sıkılma dönemim geliyor. çok ani şekilde ortadan kayboluyorum. görmemek bir şeyler paylaşmamak elimden geleni yapıyorum. telefonlara bakmıyorum.

  ben ne yapıyorum ya diye kendime geliyorum. iyi bir kadın işte takıl dönemim başlıyor. bu dönemde bir iyi bir kötü oluyoruz. o dönem genelde karşı tarafa saygımı yitirmeye başlıyorum. bildiğin ters davranıyorum atarlanıyorum. ben dozu arttırdıkça karşımdaki insanın buna katlanması daha da asabımı bozuyor. ne biçim insan lan bu kendisine saygısı olmayan kadının kime faydası olacak moduna geçiyorum. genelde kadınlar ben böyle şımarık ters asabi bir it gibi davrandıkça daha çok bağlanıyor bana. hah işte o an başlıyor. kafa başka bir yere gidiyor. en okumuşundan en cahiline kadar hepsi psikolojik olarak dağılıyor.

  tüm dengesizler beni bulur diye yoluma devam ediyorum.

  edit: vay arkadaş ben ne pis bir şerefsizmişim. pişkinmişim. hem itmişim hala haklı çalışmaya çıkıyormuşum. üstteki yazıyı okuyup özeleştiri olduğunu anlayamayan nesle aşina değilim. özelde biri elimde kalacak ya sabır.

  edit: sözlük erkeklerinin yarısı mesaj attı herhalde. ruh ikizimde çıktı aynı bensin abi diyende. tek dengesiz değilmişim.
 • sen gel söz ver, beş yıl emek ver, bekle, sonra onun bi evlenmeyesi gelsin, çocuk yapmak istemeyesi gelsin, korkası gelsin, gidiversin. sonra niye bu kadınlar arıza veriyo, sen gel erörün büyüğünü becer, sonra vay beni anlayıver. bozuk psikoloji mi yok canım olsa olsa hayırlara vesiledir o...
 • "hacı hacıyı mekke'de deli deliyi dakkada bulurmuş" derler atalarımız.

  sonuç: zaten psikolojisi bozuk olan kadınla beraberlikmiş sizinki...
 • çok seviyorum, ölüyorum falan derken birden
  yalnızlaştırın.
  susun, uzak durun, cevapsız bırakın. özetle yokmuş gibi davranın.
  başka bir şey yapmanıza gerek yok, o bir köşede kendi kendine delirir.
 • ona nasıl biri olduğunu anlatın.
 • bir kadın tarafından psikolojisi bozulmuş erkekle sohbet etmesini sağlayın
 • kadınları azda olsa çözememiş bir yazarın fikir arayışında bulunduğu başlık.

  sen bir kadının psikolojini 1 hadi bilemedin 2 ay bozarsın, sonrasında o seni öyle bir duruma sokar ki, sen kendini psikolojin bozulmuş olarak bulursun.
 • açgözlülük, şıpsevdilik, ayran gönüllülük, allah seni kahretsincilik bunun diğer adları..

  kısacası: hevesi geçene kadar kadınları kullanan sonra da bırakan biriymiş.. utanmamış yazmış bir de..
 • başlarda çok iyi ve ilgili davranırken, zamanla ilgilenmemeye, eskisi kadar umursamamaya başlayın. bir sıkıntı mı var diye sorduğunda da bi şey yok, sen büyütüyorsun ben seni seviyorum diyin.
 • güzel başlık. bundan sonra yapacağım eylem-ler için oldukça yol göstericidir. :)

  iyi olmayı denedik yeterince ve yeterince psikolojimiz bozuldu. sıra bende neticede. :)

  kurbanlarım bekleniyorsunuz canlarım. :)