şükela:  tümü | bugün
  • bu konu hakkında, bazılarınıza küstahça gelecek biliyorum fakat, bir sır olarak nitelendirebileceğim şu acizane bilgiyi paylaşmak istiyorum ki genelleme de yapacağım ne yazık ki;

bir kadın ne kadar çok "seni seviyorum" diyorsa, o kadar çok bunu kendine inandırmaya çalışıyordur.
  • (bkz: ahhh ah)
  • bunu söylerken gözlerindeki parıltıdan gözünüz kamaşıyorsa allah tamamına erdirsindir.
  • aslında bana kalırsa "seni seviyorum" cümlesini işittikten sonra farklı tavırlar içerisine giren erkekten kaynaklanan bir problem, yazarın yaptığı genelleme.

eğer bu cümleyi duymuşsanız bir kadından ve kısa bir süre sonra ilişkiniz bitmişse kendinizde bir şeyler arayın.

ve eğer yine kadın bizzat "sana sevdiğimi söyledim ama aslında kendimi inandırmaya çalışıyordum." dememişse kafanızdaki bu düşünceyi silin.

ki lütfen unutmayın, sevgi bir dinamiktir. anlık bir değişim içerisindedir.
  • ulan bi insanın seni çok seviyorum demesini bile nerelere taşımışsınız getirmişssiniz neymiş kendini buna inandırmaya çalışıyormuş ya bi siktir git amk
    bi siktir git
    harbi siktir git
    kendimi siktirip gitmene inandırmaya çalışıyorum
  • seni çok sevdiği anlamına gelir. olaya çok spesifik yaklaşmanın alemi yok.
  • ''sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart mı..'' tarzı sikik şiirlere kapılma.
    elma ol ve sevildiğini bil..
    seni seven bir kadın tarafından şımartılmak kadar güzeli yok.
  • başka birine aşıktır.
  • bir kadin seni seviyorum diyorsa kendini seni seviyor olduguna inandirmaya calisiyordur.
    bir kadin seni seviyorum demiyorsa kendini seni seviyor olduguna bile inandirmaya calismiyordur.
  • kadın güzel değil ya da erkek tarafından beğenilmiyorsa bir şey ifade etmez. hatta güzel bulmadığı bir kız tarafından sevilmek bazı erkekleri utandırıyor bile sanırım.ya da stres yaratabiliyor "aman beni sevmesin", "hadi bi çılgınlık yaptı sevdi bana belli etmesin", "ayy delirdi belli etti kaç kaç kaç"...
    yanlış mı? sonuca yanlış diyemem.
    ama insan biraz öngörülü olup baştan bunun doğabileceği ortamları yaratmamalı. sevgisini istemeyeceği kıza "gideyim kendimi sevdirmeden" diyip uzamalı...