• herhangi birisinin sevgilisi olana kadardır. sonra gelsin kıskançlıklar,tripler..
  • bu başlık beni üniversitede tanıştığım arkadaşıma götürdü. birinci sınıftan mezun oluncaya kadar yıllarca kitap dolusu anı biriktirdiğim arkadaşım dostum sırdaşım...
    ve mezun olduk o şehirden ayrıldık farklı şehirlerde olsakta telefonla görüştük ama şimdi ikimizde evliyiz ne benim eşim ne de onun eşi istemedi bu dostluğun devamını ve bizde dosta veda ettik birbirimize arada özlerim onunla yaptığım muhabbeti dertleşmeyi kaynatmayı ...
  • (bkz: bir erkekle bir kız gerçekten arkadaş olabilir mi) - bu başlık daha önceden açılmıştı.

(bkz: #56175392) - tartışma ise bu entry ile kapatılmıştı.

entry görseli
  • - bu, ask filmi abi, bi kadinla bi erkegin arasinda geciyo.
    - baska neyle neyin arasinda gececek? dingil! kadinla erkegin arasinda gececek ask filmi, baska neyin arasinda gececek? erkekle esek arasinda gececek hali yok!
  • var öyle bir elin parmaklarının sayısını geçmeyecek kadar. hatta bunlardan biri ilkokul arkadaşım 5 yaşında kızları var. bekar olmama rağmen ben onlara rahatlıkla yatılı olarak giderim ve onlarda bize gelirler, kocasını evlenmeden önce tanimazdim ama evlendikten sonra yakın arkadaşım oldu.
  • mümkün. zat-ı alim 13 yıldır böylesi güzel bir dostluk yaşamakta.

enis arıkan ve ezgi mola bu konuda umut oluyor, onları da saygıyla anıyorum.
  • arkadaş değil de dost, can ciğer olması daha iyidir. 3 erkeğin içinde büyüdüğümden olsa gerek en iyi dostlarım hep erkekler oldu.

çok iyi eleyip, sık dokumak lazım orası ayrı. sorunlara en objektif bakanlar hep erkekler oldu benim hayatımda. konuşurken altında bir fesatlık yoktur, düz mantık oldukları için de çözüm odaklı oluyorlar.

ama dediğim gibi iyi tanıyıp, bilmek lazım yoksa zor.
  • çok iyi arkadaş olunabilir, onunla gerçekten saçmalıyorsanız, dedikodu yapıyorsanız, karşı cins olarak tavsiye de alabiliyorsanız ee dost arkadaş her şey olur ama sevgili olmaz.
  • tabi çok güzel olur

ama yeni nesilin kucak kucağa oturup bak sevgilim bu benim "kankam" arkadaşlığından bahsetmiyorum

onun dışında tabi çok güzel olur
hesabın var mı? giriş yap