şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir erkek var mıdır bilmiyorum ama sonucunda haklı çıktığı için tartıştığı kadından özür diler, çiçek alıp olayı tatlıya bağlar.
  • var benim,

fakat yalnızım alttan almayınca yalnız bırakarak cezalandırıyor kadın milleti.
  • hala olayı burcu'ya bağlayanlar var ya. burcu diye erkek mi olur? ikizler burcu, aslanlar burcu valla yettiniz hea.

bella hadid: noktalamasyon, bu kafayla kurulamaz koalisyon.
  • ben çoğu zaman haklı çıkıyorum. haklıysam sonuna kadar inat, haksızsam sonuna kadar inkar. kadınların çenesini bu kadar büyütmeyin gözünüzde, genelde hepsi aynı konuşur, sonuna kadar inkar.
  • defalarca kez haklı çıkarsın bu kez de yaşam amacın haklı cıkmak, boyle ılıskı yurumez derler. haklı cıktıgın ıcın haksız olursun
  • benim bu.

ama emin olun düşündüğünüz kadar iyi bir şey değil. zira lafın sonu "her şeye bir cevap hazırlamışsın" gibi saçma sapan bir yere bağlanıyor. ne kadar mantıklı cevaplar verirseniz verin, kadın size bir şey anlatmak için sizinle tartışıyor ve haklı çıktığınızda anlatamamış oluyor. bir süre sonra da korkup kaçıyorlar.

arz ettim.
  • kadın tarafından yine de kabul edilmeyen bir durumdur. üstüne bir de tatsızlık yaşanan hadisedir.
  • bir erkek bi kadınla tartışıp haksız çıkıyorsa kadın sevildiğini bilsin çok da dırdır etmesin yoksa ne cevaplar verilir özenle kadın konuyu açtığına pişman edilir.

kadınları çok da abartmayın amk gözünüzde ama kadın ruhundan da anlayın azıcık.
  • ellerini kavuşturup tek kelime etmeden karşındaki kadını dinleyerek galibiyet olmasa da beraberlik kazanılabilir.