şükela:  tümü | bugün
  • yaklaşık olarak 1 yıldır yapmadığım bugün yine zorunluluktan yaptığım eylem. ben kahveciyim arkadaş. kahveye gidersin kahveci tanıdıksa bana kola getir la dersin değilse dayiiiiii kola çekkkk dersin. çekirdektir püskevittir kebabtır getirir, getirtir tüketirsin. kafa siken müzikler olmaz. sigara da içilmiyor artık o da güzel. bir kere dev ekranda sürekli maç vardır. yanında da kafa bir arkadaş varsa o maç yılın komedi filminin galasına döner. kahvelerin sıkıntısı şak şuk okey sesleridir.

gel gelelim kafelere. bak oturdum klasik bir kafeye. neden? çünkü birini beklemek zordundayım burda. yoksa işim olmaz. peki ne oldu? kafam 2 saattir bangır bangır sikimsonik pop müziklerle sikiliyor. müzikleri gangbang yapıyor sözleri bukkake çalışıyor beynime. duymak dahi istemeyeceğim bir sürü saçma müzikten haberim oldu yine. yanlış anlaşılmasın bolca gençlerin takıldığı bir kafedeyim. hepsi de üniversiteli. acayip çılgın atıyor denyolar. şampiyona şeker falan veriyorlar.

kahvelerin tek eksiği kadınlarla gidemeyiş. ha yanında kadın varken alırsın gidersin şehirdeki güzel handır şudur budur tarzı otantik yerlerine. hem entel gözükürsün hem kafan sikilmez. şimdi bazıları dicek ki bazı kafelerde cazdır rocktır çalınıyor oraya git. oraların da amk. onlarda bangır bangır kafa sikiyorlar. saatlerce tek kelime konuşmadan müzik dinleyen mallar var orda da. len evinde dinlesene amk. ya da bar havasına girmişcesine bağıra bağıra birbirlerine bir şey anlatırlar. ellerinde elmalı soda şişeleri.

kahve candır can. hele ki belçika ligi varsa televizyonda.*

edit: yalnız şu kenan doğulu'nun ilk adımlı şarkısı 8. ye çalınca sapıkça bir keyif almadım değil. confess!