şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle loser aktivitesi. yapandan bir numara cikmasi beklenemez vatana millete hayirli. ben yapiyordum da oradan biliyorum.
  • çok sevdiğim iki arkadaşımdan duydum, yapıyorlar bunu. biri her gün olmasa da iki günde bir gidiyor, öyküsünü yazıp dönüyor.
    süper olay.
  • ait hissetmekle alakalı bir durumdur. mekan kadar uğrayan ve müdavim insanlar çekici kılar.
  • çayı ucuzdur belki.
  • modada hala adını öğrenemediğim bi kafe var. neydi lan adı...neyse mesele o değil.

sırf garson kızı daha çok göreyim diye sıcak çikolata, çikolatalı pasta,kahve,3 çay söyledim.

son çayı getirirken yüzünde bi tebessüm vardı. güzel bi tanışma hikayesi doğacak sandınız demi? meğersem mesaisi dolmuş amk.

sonuç= 30 küsür tl hesap
  • kafenin adi ananda'ysa bir sure sonra "nereye gidiyorsun?" diye soran arkadaslariniza "anana" diye dil surcmesiyle cevap vermeniz muhtemel. kendimden biliyorum.
  • bir dönem tunalı'da ottimo vardı. harika bir mekândı. müşteri kalitesi olsun,işletmesi olsun mis gibiydi. yemeğimi yerdim,kahvemi içerdim. arkaya gider nargilemi höpürdetirdim. baya güzel arkadaş ortamı vardı. hemen hemen hergün oraya giderdim.sonra kapandı.güzel anılardı.
  • yakındır.net
  • garson gibi mi? hani bir alt başlıkta ' garson kızlar nasıl tanışılabilir' deki gibi mi. o başlığın 'çağrışımı'mı bu başlık. he o zaman benim de şimdi matematikte yeni bulgum, çağrışımlı sayılar.. üzerinde durup kuramlar kuracağım, her gün aynı kafede farklı olasılıklar yaşamak için.. öyle