şükela:  tümü | bugün
  • çarşaf giymenin mantığı nedir? mini etek giymek teşhircilikse çarşaf giymek de insanın ödünü bokuna karıştırmak için giyilen bir şeydir diyip hayatta en sevmediğim şeyi yapmış olurum: kendini savunmak için karşı olduğun şeye bok atmak. kim ne giymek istiyorsa giysin yahu! ister inancı için giysin, ister tarzı için! kafanızı önemli şeyler için kullanın.
  • ya gerçekten sıkıldım artık.
    biz,birbirimize herhangi bir şeyi dayatmadan,yaşayamayacak mıyız bu topraklarda?
    kim ne istiyorsa giysin neden karışma veya eleştirme gereği duyuyorsunuz?
    şu saygı olayını ne zaman algılayacağız?
    birlikte huzur içinde yaşayabilmemizin tek yolu,birbirimize herhangi birşeyi,sırf düşüncemizden dolayı,zorla dayatmadıkça gerçekleşecek.
    bunu kabullensek ve uygulasak mı artık?
    bıkkınlık geldi.
  • giyen kişinin canı öyle istemiştir, giymiştir o da. yeterince mantıklı bana kalırsa.
  • yakında su içen insana bile laf edilecek ..
  • bir karış mini etek giymek istemektir.
  • kendine yakıştığını düşünmesi, kendi mutluysa ne seni ne başkasını ilgilendirir. hiç tanımadığı, konuşmadığı birinin giydiği bir şey için mantıklı açıklama bekliyor paşam, hayır sen kimsin ki insanlar tercihleriyle ilgili sana mantıklı açıklama yapsın ?

ahlak demişssin namus demişsin, siz ahlakı mini etekte ve ufacık bir deliğin çevresinde aradığınız için bu ülke bu kadar ahlaksız. ahlak olgunuz seks ve alkol üzerine kurulu, gerisi mübah, yalan söylemek, dolandırıcılık yapmak,rüşvet almak, milletin hakkını gaspetmek, kul hakkı yemek, bunların hiç birisi bir mini etek kadar ses getirmiyor.
  • en basit tanımla "insanlar baksın diye"dir.
  • 'mümin erkeklere söyle gözlerini haramdan sakınsınlar.'

yavrum sen nasıl bir baskıya maruz kalmışsın ki apış aralarını gözüne kadar sokmuşlar, tacize uğramışsın. söylenmelerin ile hangi kısa etekli kadın bu adam ne kadar doğru konuşuyor, gidip giyinişime ayar vereyim der? imkanlar dahilinde kaç kere rtük'e ahlaksız yayınlardan dolayı şikayette bulundun? ben hayatım boyunca minili öğretmene ya da doktora denk gelmedim. ülkeyi hayvanına kadar tacizler almış götürmüşken, gösterdiğin hassasiyet ve tepki yanlış adrese.

trollük yapacaksan mevsimi gelmişken bikiniye kafa yor.
  • milyarlarca yıllık dünyada geçireceğin hepi topu 70-80 sene, hala zamanını o kısa etek giymiş, bu türban takmış gibi bomboş işlerle geçirecek, bir de buna başlık açacak, bir de insanlarla tartışmaya girecek kadar çapsız olmak çok acı.
    allah kimsenin başına vermesin.