• hiç kimsenin görmediğini düşündüğüm. ama, hep rivayet edilen alkol alma durumu. yarım litreden 24 tane bira içip 12 litreyi içinde taşımak yada onu işemeye çalışmak çok kolay olmasa gerek. ama, ortamda hep biri çıkar abi ben on yıl önce içkiyi bırakmadan önce diye başlar. yada bir arkadaşıdır bu miktarı içen.
  • mümkündür. zira bira vücuda sadece geçici bir süre intikal eder. içildikten yarım saat sonra kendisi artık vücudu terkeder. bu yüzden uzun zaman birimlerinde yüksek miktarlarda tüketilebilir. özellikle yaşı genç kişilerin (16-19) sevdiği aktivitelerden biridir. özellikle yaz aylarında ateş başında sabaha kadar içilen bir kasa biranın yerini çok az şey tutar.
  • istanbul un liverpool taraftarlarinca isgaliesnasinda tanik olunmus hayvanlik.
  • babamın senelerdir anlattığı hikayedir..
    - siz de içiyormusunuz ya.. biz sizin yaşınızda oturduk mu bir kasa bira devirirdik..
    senelerdir dinledim 4 sene önce bir arkadaşımın gözlerimin önünde bir kasa bira içtiğini görünce iyice inandım..
  • yarın gece yapacagım olaydır. haftasonuna, ustelik güzelim akşam saatine sınav koyan zihniyete bir tepki olup, nesilden nesile surmesini temmenni ettiigim* fasilite.
5 entry daha
hesabın var mı? giriş yap