şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: kampanya hedefine iki gün içinde ulaştı.. an itibari ile bitiriyoruz.. bilgilendirme ve teşekkür yazısını daha sonra ekleyeceğim.. destek veren herkese çok teşekkürler, arkadaşlar..
  • arkadaşlar hep beraber bir el atalım mı?
    bence başarabiliriz.
  • (bkz: up up)
  • umarım gereken para bir an önce toparlanır da kedicik iyileşir.

tanım: desteğe muhtaç, iyileşecek kedicik.
  • konuyla iliskili eksi sozluk basliginda adnan hoca'yi arayan bir ben miyim, bilemedim.
  • bugün para transfer edeceğim kampanya.
  • *
  • ben de o koca kıçlı ve memeli, şiş dudaklı fabrikasyon kadınlar için sandım bir ara yalan yok. hatta kızdım bu konuda da şaka yapmayın diye.
    up.
  • umarım savcılığa şikayet edilmez, çok baş ağrıtacak bir durum olur. iban kiminse uğraşır, para toplamak için valilik izni gereklidir.
  • arkadaşlar merhaba.. iki gün boyunca sürdürdüğümüz, desteklerinizle hedefimize kısa sürede ulaştığımız ve dün sonlandırdığımız kampanya ile ilgili bilgilendirme ve teşekkür mesajı yazmak istedim..

özlem dün kediyi tekrar muayeneye götürdü ve gelecek hafta perşembe için ameliyat günü aldı.. yavru kedimizin gözleri umarım daha iyi olacak.. ameliyatı bu konuda türkiye'deki en yetkin kişilerden biri olan prof. dr. murat şaroğlu yapacak..

bu süreçte ameliyat masrafı olan bin lira öncelikli hedefimizdi, ayrıca veteriner, profesörün muayeneleri ve ilaçlar için de ekstra masraflar vardı.. an itibari ile 1.100 tl topladık, yakın çevremizden bir iki katkı daha bekliyoruz, bunlarla beraber özlem'in yüklendiği masrafların büyük kısmı karşılanmış olacak..

hepiniz harikasınız.. başlıktaki entry'yi favorileyen, başlığa entry giren, özel mesajla destek veren ve maddi katkıda bulunan herkese desteklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum.. özellikle de, özlem'in bana ulaştırdığı liste doğrultusunda, aşağıda isimleri bulunan güzel arkadaşlara..

betül s.
    oğuz c.
    neslihan b. p.
    hüseyin k. e.
    erdoğan o.
    yağmur s.
    tursah m. s.
    ceren b.
    umut a.
    yağmur s.
    gülen a.
    ilyas a.
    umutcan t.
    yusuf s. i.

ameliyat sonuçları ile ilgili de ayrıca bilgilendireceğim.. sevgiler..