• sahibin sana üşenmeyip yuva yapıyorsa, kullanman gerekliliği

http://www.daylol.com/…12/july/20/5009b11e8e7e9.jpg
  • öyle her trafoya girilmez, kediliğini bil.
  • gittiğin yerden dönmelisin.
    bir ay geçer de dönmezsen insan-annen çok ağlar. yas tutar. kahrolur. sanldırganlaşır. senden başka birşey düşünemez olur. dön be mestan dön. sen benim çiçeğimsin.
  • hani karşılıklı otururken sana seslenince beni iplemiyorsun ya bazen; yine ne istiyor bu tipini siktiğim bakışlarını takınıp, yüzüme bile bakmaya tenezzül etmiyorsun ya, işte bunu yapan bir insan olsa ağzıma geleni söylerim. ama sende çok şık, çok asil duruyor ulan!

aynen devam et beni iplememeye. seviyorum ulan peşinden koşmayı!
  • insanlar senin icin divane olurken, senin burnundan kil aldirmaz tavirlarin, bu dunyayi ben yarattim havalarin agir konusuyorum serefsizliktir. hele hele bu insanlarin karsina gecip tam kendini sevdirecekken onlarin iki metre uzagina kacip sonra da onlara afedersin gotunu donmen ise gene agir konusacagim serefsizligin en onde gidenidir. kendine ceki duzen var, kediysen kediligini bil, hem de o kaf daglarindan in, sosyal olmayi ogren. senin bu tavirlarin terbiyesizliktir, ayiptir, keserler gotunu haberin olmaz.
  • sahibin bir kaç gün evde kalmadığında ona ölümcül tripler atmaktan vazgeçin sevgili pisiler. 2 gün evde kalmıyorum eve dönünce " lucky, luckyyyy " diye yırtınıyorum, yok ı-ıh nafile en fazla yaptığı şey suratıma boka bakar gibi bakıp poposunu dönmesi. hayatımın anlamı en sevgili tüy yumağım bana öyle tripler atma benim kalbimi kırma yapma etme eyleme.
    anam babam sevgilim dostum kardeşim o kadar trip atsa öeah be canın isterse derim sana diyemem o sebeple kırma beni.

not : 3 kedim var, en çok trip atandan bahsettim ama kedi tribi diye bir gerçek var şu hayatta
    (bkz: kedi tribi)
  • sevgili kedim, benimle birlikte yatman çok hoşuma gidiyor. yumuş yumuş tüylerin falan harika ama götünü ağzıma dayama lütfen. sabah boğulma tehlikesiyle uyanmaktan inan yoruldum. streç filmle sarıcam kafamı bu gidişle
  • o koca benim, çık o yataktan.
  • evde yalnız kaldıktan sonra eve giren sahiplerini azarlayacaksın, bir süre onlara yüz vermeyeceksin sonra sahiplerinin özür mahiyetindeki ısrarlı okşamalarına daha fazla dayanamayıp mırlamaya başlayacaksın.
  • - hayat sandığın gibi senin etrafında dönmüyor.

- o çarşaflar sen üstünde yatasın diye ütülenmedi.

- eve yeni alınan bir şeyi, o kadar da incelenemene gerek yok. senin için alınmadı sonuçta.

- kumunu tazeler tazelemez, hemen tuvaletini yapma. bırak biraz zaman geçsin. sahibin bir süre temiz kumun keyfini çıkartsın.

- kapı kapalı ise, içeri girmen istenmiyordur. kapıları açıp, açıp sahibini kızdırma.

- koltuklar ve halılar senin tırnak bileyicilerin değil.

- sadece hasta olduğunda değil, sağlıklı iken de kendini sevdir.

- akşamları boş hole bakıp, bizim göremediğimiz ne görüyorsan, gördüğünü bu kadar belli etme. korkuyoruz.

- sandığın gibi ev değil, biz önemli olmalıyız hayatında. bu kadar ev'ci olma.

- sen bu diyardan gidince, evin bir bireyini kaybediyoruz biz. bunu sakın unutma !
hesabın var mı? giriş yap