şükela:  tümü | bugün
 • mümkün olsaydı içeriğinde şöyle bir anıya rastlamak da mümkün olurdu:

  "bugün esrarengiz, kırmızı, parlak bir nesne gördüm. yakalamaya çalıştım ama ne kadar uğraşırsam uğraşayım benden kaçmayı sürekli başardı. her yere de tırmanabiliyordu. tavana bile! sahibim olacak moron çok mutlu oldu o parlak şeyi görünce. bu sürede elinde garip metal bir şey de vardı. dikkatimden kaçmadı. onunla yakalamaya çalışıyordu galiba o kırmızı şeyi. salak işte ne olacak!"

  kedit: başlığın gerçek sahibi ben değilim.
  (bkz: basligin yazarin basina kalmasi)
 • "bu sabah yine çok kızdım hodigetriaya, sabahın yedisi olmuş o hala uyuyordu. yine sacını başını yolmaktan başka çarem kalmamıştı çilek i de yardıma çağırdım. ben saçlarını yolarken o da ayaklarını ısırdı. ve tabi ki sonunda zafer yine bizimdi. neyse allaha şükür karnımız doydu. "
 • 14.03.2004

  $oyle agzima layik bir hatun du$uremedim gitti. millet suruyle goturuyor biz daha siftah yapamadik. adaletin bu mu dunya?
 • (bkz: vicdan)
  (bkz: ilban ertem)
 • (bkz: help)
 • 16 ocak 2005

  sevgili günlük

  bugün çok mutsuzum. balkonda oynarken demirlerin yanında hareket eden dallar dikkatimi çekti. patilerken dengemi kaybedip aşağıya düştüm. allaha şükür evim ikinci katta. korkup bir arabanın altına pıstım, sonra patchouli gelip beni aldı. nosferatu da gelip biyerime bişey olmuş mu diye kontrol etti. bişeyim yok zannediyolar ama arka bacaklarımın arasında kocaman bi yara var*...
 • 16 ocak 2005
  sürekli uyuyarak sahibimi taciz ediyorum sanirim. ne zaman gözümü acsam karsimda onu bana acikli acikli bakarken buluyorum. gecen gün telefonda konusurken duydum, benim dünyanin en güzel uyuyan kedisi oldugumu söylüyordu.
  ay daha az uyuyip ona derslerini calisirken destek olmaliyim günlük. sen biliyor musun söyle uyku kacirici bi siler?
  hmm kahve mi? o da ne?
  bi deneriz.. bakalim..
 • 15 01 2005
  bugun de nankorluk yaptım sahibim beni yine dövdü

  16 01 2005
  bıyıgımı kestim bugun yurumekte zorlanıyorum

  17 01 2005
  vesikalık cektirdim fiyakalı oldu
 • 3 mart 20xx
  mart geldi, hoşgeldi be günlük. bu ay pek az yazacağım ama giriş yapmak istiyorum. etraftan tozutmuş kedi sesleri geliyor. hepsini itinayla halledeceğimi söylemeye gerek yok zaten. sahibimin bacağına sürtünmeye de gerek kalmadı artık. zaten annesi hep bölüyordu zevkimi, ancuk karı. 1 yıldır bu anı bekliyorum be günlük, sen anlarsın beni. neyse, ben ufak ufak başlayayım işlere biliyorsun bu kedilerin zamanı dolunca hırçınlaşıyorlar. hiç uğraşamam
  öptüm.

  22 mart 20xx
  ohşş. seneye bugün tekrar görüşürüz günlük. sayfalarını düzdüğüm pıtırcık kedilerin listesini yaparak kullanmama kızmıyorsun ya? zaten yazılı sayfaların yapışmış sayfalardan daha iyi olacağını anlarsın sen. anladın sen onu, anladıın.
  öptüüam, oohş.