şükela:  tümü | bugün
  • mümkün olsaydı içeriğinde şöyle bir anıya rastlamak da mümkün olurdu:

"bugün esrarengiz, kırmızı, parlak bir nesne gördüm. yakalamaya çalıştım ama ne kadar uğraşırsam uğraşayım benden kaçmayı sürekli başardı. her yere de tırmanabiliyordu. tavana bile! sahibim olacak moron çok mutlu oldu o parlak şeyi görünce. bu sürede elinde garip metal bir şey de vardı. dikkatimden kaçmadı. onunla yakalamaya çalışıyordu galiba o kırmızı şeyi. salak işte ne olacak!"

kedit: başlığın gerçek sahibi ben değilim.
    (bkz: basligin yazarin basina kalmasi)
  • 2 mart 2004

bahar gelmiş neyime be gunluk.dısardan mırlamalar geliyo ben de dama oturmus bıyık burkuyorum hala.yazamicam daha fazla.once ayaklarımdan birini kırıp, sonra damdan atlamayı dusunuyorum.3 ayak ustune de dusemem heralde dimi?bi denicem.belki gorusemeyiz, iyi kal.muckrr.
  • "bu sabah yine çok kızdım hodigetriaya, sabahın yedisi olmuş o hala uyuyordu. yine sacını başını yolmaktan başka çarem kalmamıştı çilek i de yardıma çağırdım. ben saçlarını yolarken o da ayaklarını ısırdı. ve tabi ki sonunda zafer yine bizimdi. neyse allaha şükür karnımız doydu. "
  • 14.03.2004

$oyle agzima layik bir hatun du$uremedim gitti. millet suruyle goturuyor biz daha siftah yapamadik. adaletin bu mu dunya?
  • (bkz: vicdan)
    (bkz: ilban ertem)
  • 16 ocak 2005, pazar.

sahibim butun gun nankor kediyi dinledi.ne demeye calısıyo anlamıyorum.butun gun o igrenc sarkıyı dinlemek zorunda kaldıgım gibi, bi de yuzume yuzume soyledi sarkıyı, cok gucendim.sonra sıkılıp sozluge girdim.otisabi, ''zerafetin timsali, true neutral hayvanlar'' demis bizim icin, pek gururlandım.bi degisiklik yapıp birazdan uyumayı dusunuyorum sobanın yanında.ehehe ne degisik dimi?optum gunluk, yaladım bi de patilerinden.
  • (bkz: help)
  • 16 ocak 2005

sevgili günlük

bugün çok mutsuzum. balkonda oynarken demirlerin yanında hareket eden dallar dikkatimi çekti. patilerken dengemi kaybedip aşağıya düştüm. allaha şükür evim ikinci katta. korkup bir arabanın altına pıstım, sonra patchouli gelip beni aldı. nosferatu da gelip biyerime bişey olmuş mu diye kontrol etti. bişeyim yok zannediyolar ama arka bacaklarımın arasında kocaman bi yara var*...
  • 16 ocak 2005
    sürekli uyuyarak sahibimi taciz ediyorum sanirim. ne zaman gözümü acsam karsimda onu bana acikli acikli bakarken buluyorum. gecen gün telefonda konusurken duydum, benim dünyanin en güzel uyuyan kedisi oldugumu söylüyordu.
    ay daha az uyuyip ona derslerini calisirken destek olmaliyim günlük. sen biliyor musun söyle uyku kacirici bi siler?
    hmm kahve mi? o da ne?
    bi deneriz.. bakalim..