• sevilmek için gelip sevilirken tırmıklaması :(

edit: bir tane daha buldum, kucağınıza gelip oturması sevince de hırlaması/söylenmesi

4 yil sonra gelen edit: kedım oldu! her hali cok tatli ama en tatli ve bi o kadar sevimsizi; gelip ayagimin dibinde kendini yere atmasi, gobegini gogusunu hafifce oksarken cek elini taleplerine taviz vermeyen benin, el ve bileklerimi isirmasi. ve her firsatta bu hareketi yapmaya devam ediyor
  • kuma sıçarken her yere kum dökmesi. ev sahra çölüne döndü amk.
  • ev halkı yankılanan sesini daha iyi duysun diye tuvalete girip miyavlaması.
  • sevildikten hemen sonra sevildiği bölgeyi yalamaması. çünkü kaliteli kedi pis ve kendinden aşağı bir varlık olan insanın dokunduğu bölgeyi hemen temizler.
  • afedersiniz yemek seçmesi.

gül gibi taze ciğer aldık burun kıvırdı, paraya kıydık viskıs aldık yüzüne bakmadı, belki diğer mamalardan hoşlanıyor diye her çeşit aldık ama yok. sonra baktım önümdeki neskuike kaynak yapıyor, ayaklarını filan yalıyor. çaresiz yemekleri değiş tokuş ettik. şimdi bir hafta boyunca beyefendinin beğenmediği ciğeri ben yemek zorundayım, o da sütlü çukulatlı neskuik yiyecek. bir de yerken illa televizyon açık olmalı, yoksa iştahı kapanıyor. yakında tuvalette gazete okumaya da başlar.. kim insan kim kedi belli değil anasını satayım!
  • -ıslak mamayı kaptan çıkarıp yerden yer, varoştur
    -tuvaletindeki kumu bir sürü ses çıkararak hunharca eşeler, kuduruktur
    -tuvaletten illa depar atarak çıkar, tahtası eksiktir
    -habire konuşur, bir şey söylersin cevap verir, gevezedir
    -tüyleri karman çorman uzunlu kısalıdır, saçaklıdır
    -sırt üstü ve horlayarak uyur, zontadır
    -sık sık poposuna kaka yapışır illa kesip almak gerekir, pistir
    -sinek yakalar ağzında tutar gezdirir, midesizdir
    -karnı tokken bile yemek yiyene rahat vermez, haraççıdır

uzaktayken burnunuzda tüter, bir tanedir o. arkadaştır. seni bütün kalitesizliğinle seviyorum ulan.
  • 20m/s hızla esen rüzgara aldırmadan pencere pervazında oturması.
    yemin ederim tansiyonum düştü. gir içeri diye yalvarıyorum, tüylerini estire estire oturuyor. en sonunda çektim aldım şerefsizi. şimdi de küstü, koltuğun arkasına yattı.
  • cisli kum kokmasi... iki kedim var biri mis gibi kokuyor, biri cisli kum. cunku kendisi kalitesiz bir pislik...
  • poposunda sallanan bir parça b.kla misafirin kucağına oturması, yerleşmek için dörünüp dökünerek 10 dakika kucakta bin bir şekle girmesi, bu arada b.kunu misafirin her tarafında iyice sürmesi, olayın misafir ayağa kalkarken anlaşılması, aile boyu yerin dibine geçişimiz, milyar kere dilenen özürler, misafirin tişörtü ile kedinin g.tünün yıkanması, istiklal marşı, kapanış.

olaya konu kedimiz çırpık
  • leopar desenli tüyleri olması.
hesabın var mı? giriş yap