şükela:  tümü | bugün
315 entry daha
  • ne zaman mutfağa yönelinse 'birisi mutfağa yöneldi kesin bana mama verecek' diye düşünerek (yani öyle düşünüyor olduğunu zannediyorum. 'sonunda aklınıza geldik mnkym vereceğiniz üç kuruş mama' diye düşünüyor ise çok üzülürüm. çünkü yanında hiç küfür etmiyoruz.) nerede olursa olsun bizden önce mutfağa ulaşması. tabii ki sana mama vermek için giriyoruz mutfağa yoksa mutfakta başka napılır? evde mutfak yoktu, sana mama vermek için yaptırdık. pezevenk.
  • azdığı zaman evin her köşesine işemesi. hayır tuvalet orada, inatla o köşeye yapacak. artık nasıl sinirlendiysem ben de kumuna sıçıyorum. hodri meydan!
  • denyolar her şeyi ölçtü, sıra kediye geldi !

bi bitmediniz!
  • ya bu anlatacağım olay çok komik. bizim şirketin kapısında bir anne kedi iki de yavrusu var. bu 3 lüyü her öğlen yemeğinde ve sabahları beslerim. yanımda yemek getirdiğimi anladıkları zaman kucağıma alıyorlar, sürünüyorlar, mırlıyorlar. buraya kadar süper :) abartmıyorum max. 1 sat sonra sevmeye çıktığımda ve yanımda yiyecek birşey yoksa sanki beni hiç tanımıyorlarmış gibi tepki veriyorlar,kaçıyorlar :)) hala çözemedim kafalarını
  • adnan oktar operasyonunda gözaltına alınması.
  • kendisini inatla kısırlaştırmayan insan(lar)la yaşaması.