1725 entry daha
  • benim için bal, badem ve gece isimlerinden başkası olamayacak isimlerdir.
  • bir arkadaşım ki (bkz: ayran) idi. saçma gelse de beyaz kediye uymuş gibiydi.
  • benim kedimin ismi tekila idi. çok ta yakışıyordu ona bu isim bence :) çok özlüyorum hala.

edit: çirkin diyen arkadaşlar, kendisi veterinerin dediği kadarı ile kısmen vahşi bir australian mist türü bu arada. uzun gövde ve bacak boyu olan, diğer kedilere nazaran bi tık daha algı kabiliyeti olan bi tür. bi de sokak kedisi malum. kedi kedidir, çirkin güzel olması sevmemeyi gerektirmez. aksi takdirde kendinize ben hayvanseverim demeyin, boş beleş muhabbetlere girmeyin. ayrıca allah herkese çirkin şansı versin, bu hayatı onlar yaşıyor :)

edit2: dün gece mesaj kutum adeta patlamış, teşekkürler :) evet üstte belirttiğim gibi, artık benimle değil. vahşi oluşundan dolayı evde yaşaması eve ayak uydurması çok zordu. düz duvara tırmanıp duvar boyasını söküyordu, masa üstünde bardak ya da herhangi bir şey bırakmıyordu, çiçekleri ve toprağı sürekli döküyor parçalıyordu, yatak örtülerini kemiriyordu.. büyüdükçe daha da arttı. yavruyken bile böyleydi. sürekli koşmak ve hareket istiyordu. çok çevikti. biz de onu evimizin yakınında olan kedi bahçesi adında bir yere bıraktık. orada hayatını devam ettiriyor hala ve çok mutlu. ayda 1 kontrol amaçlı bakıyorum, ben gibi diğer hayvanseverler de hep mama bırakıyorlar. bazen dışarıdan yaptığım kötülük gibi görünüyor ama bu ona yaptığım en büyük iyilikti. özlüyorum ama onun yeri doğa.
  • şans
  • rıfkı. beklenti düşük, güvenilir, sadık ve mütevazi
  • clark
  • toblerone
  • şerbet
    venüs
  • dişiyse (bkz: zarife)
1855 entry daha
hesabın var mı? giriş yap