şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tam bir oksimorondur. sevişmeyi bir kere başladıktan sonra sürekli olacak bir şey olarak düşünür. bir kere seviştiniz mi malısınızdır artık paşanın, karısınızdır. sevişmek artık onun için bitmiştir. farklı fantazilere dalmıştır aklı ve her istediğinde kesinlikle sevişeceksinizdir.

  tabiri caiz ise tam bir orospu çocuğudur. istememeniz bir şey ifade etmez onun için, zorla sevişir. hayvan oğlu hayvandır, "dur" demeniz önemli değildir, bir kere seviştiniz ya hep sevişeceksiniz, durmaz... hayvan oğlu hayvan sizi malı bellemiştir, niye dursun ki?

  ve işin kötü tarafı memleketin erkek nüfusunun yüzde doksanı da bu zihniyettedir.
 • bir kere verip memnun kalmadığında,cebren ve hile ile sonraki sikişmelere-bak sevişme olmuyor- maruz kalmış kadın beyanatı.

  e öyle 'bi kere veriyim,memnun kalmazsam param iade olsun..' olmuyor bacım.bizim hanzoların ayağı alışıyor.adam beleş am bulmuş,kurutana kadar siker.
 • sevişmeyi külfet olarak gören bir hanım kardeşimizin beyanı. ya da pazarlık aracı olarak.

  sorun sevişmek zorunda kalman değil sevmediğin adamlarla birlikte olmandır belki, he?...

  ilaveten: sonrasında yazılanlara şöyle bir göz attım da sahi siz nasıl adamlarla berabersiniz be kuzum?...
 • sakin kalayım diyorum, beceremiyorum.

  lan siz sevdiğiniz, seviştiğiniz insanla her an sevişebilme potansiyelinde misiniz de bok atıyosunuz amk ? neymiş, sevdiği insanla birlikte olmalıymış. bak hele bak. diyelim ki aşığım, ama o gün tersten uyandım, iğrenç bir rüya gördüm, kötü bir haber aldım vs.. özetle günüm bok gibi, sevişmek zorunda mıyım? canım istemiyor lan, var mı ötesi? kim zorlayabilir beni bunun için hangi hakla amk, mantığa bak ya.

  tanım: orospu çocukluğudur, gerizakalılıktır. her şeyden önce saygıyı kafasına vura vura hatırlatmak gerekir.

  edit: şunun üzerinden tecavüz esprileri yapan olmuş, gerçekten iğreniyorum sizden. toplumun en hassas noktalarından birisi üzerinden komik olmaya çalışmanız midemi bulandırıyor.

  zorunlu edit : erkeğim lan, nicke de mi bakmıyorsunuz aq.
 • işte sende aklını kullanıp yatmayacaksın o orospu çocuğuyla. karpuz kavun mu bu deme. erkekler bir hatuna yürümede öncelikli nedenlerini kolay açık ederler aslında. koklamasını dinlemesini bilene tabi.
  öbür türlü gelir burda anca "ama bunlar da ne orospu çocuğu canım" diye başlık açar sonra da (bkz: hatunların efendi adam yerine piç tercihi) başlığına piç olmayanların ezikliğine dair tespitlerde bulunursun.

  alışmış kudurmuştan beterdir hesabı teoride haklı olan adamdır.
 • ülkedeki erkeklerin %90'ıyla sevişen bi ablayı çok kızdırmış. hayvan adam.
 • bozkırın azgın savaşçısı bir moğol süvarisi ile sevişmiş kadın hezeyanıdır.
  hunharca, barbarca.
 • önüne gelen ile hiç sorgulamadan kimdir necidir demeden seviş sonra maruz kaldığın tavırlar için karşıyı suçla, kusura bakmada hayvanlar bile çiftleşeceği eşi testlere tabi tutuyor. sorun sende, senle tekrar sevişmek isteyende değil
 • bazı yazarların tecavüz/ırza geçme gibi entryleri bilhassa bu konularda hassasiyetin tavan yaptığı bu günlerde hiç yakışık olmadı.
  (bkz: ülkenin dingonun ahırına dönmesi)