şükela:  tümü | bugün
  • iyi parti'nin 2. olağanüstü kurultayı için belirlediği slogandır. bu slogan normalde azerbaycan'ın kurucusu mehmet emin resulzade'nin sözü; anladığım kadarıyla meral akşener ve iyi parti kuruluşundaki gibi türk milliyetçilerine tekrar göz kırpıyor. daha bitmedi mesajı veriyor. umarım bu kez eski hatalar tekrar edilmez ve milliyetçilerin umudu olarak görülen parti olmadığı bir şey gibi davranmaya çalışmaz.
  • partinin siyaset ekseninin milliyetçiliğe yöneleceğine dair bir mesaj çakan slogan. beni sevindirmiştir. ülke son seçime milliyetçiliği araç olarak kullanan bir blok ve merkez siyaseti güden karşı blokla girdi fakat gerçek anlamda milliyetçilik siyasi kaygılar sebebiyle temsiliyet bulamamıştı. bu açığın giderilmesi milliyetçi geçinen bloğa karşı yapılacak en stratejik hamledir diye düşünüyor, iyi parti ve meral akşener'e başarılar diliyorum.
  • bir kere yükselen bayrak isyan bayrağıydı.

kötü zamanlar geçiren iyi parti’nin yeniden kenetlenip ideallerinin peşinde olacağını belirten slogan.
  • yenilenmiş kadrosuyla hedefine daha emin adımlarla yürüyecek partinin yeni sloganıdır. yolları ve bahtları açık olsun
  • iyi parti'nin tek atımlık bir parti olmadığını gösteren slogan. herşey daha yeni başlıyor.
  • partiye yeni kan geldi böyle sloganlar bekliyoruz
  • siyaset sahnesinden ayrılmıyorum, artık her zaman varım diyen iyi partinin yeni sloganı