şükela:  tümü | bugün
  • iyi parti'nin 2. olağanüstü kurultayı için belirlediği slogandır. bu slogan normalde azerbaycan'ın kurucusu mehmet emin resulzade'nin sözü; anladığım kadarıyla meral akşener ve iyi parti kuruluşundaki gibi türk milliyetçilerine tekrar göz kırpıyor. daha bitmedi mesajı veriyor. umarım bu kez eski hatalar tekrar edilmez ve milliyetçilerin umudu olarak görülen parti olmadığı bir şey gibi davranmaya çalışmaz.
  • tek seçimde kredisi bitmeyecek olan partinin yeni sloganı. umarım her şey güzel olacak.
  • azerbaycan’ın ilk cumhurbaşkanı mehmet emin resulzade, “bir kere kalkan bayrak bir daha yere inmez” demişti. meral hanım da bu sözle hem türk milliyetçilerine göz kırpmış ve yeniden başlamaya muktedir olduğunu, pes etmediğini göstermiştir. kaybedilen yalnızca bir seçimdir. meral hanım bir tuğ kaldırmıştır kolay kolay da indireceğe benzemiyor.

türk'ün kolu bükülmez, türk'ün gücü tükenmez.
    bir kere kalkan bayrak, bir daha yere inmez.

yaşa, yaşa, yaşa benim halkim.
    yaşa, yaşa, yaşa benim türkiyem...

yaşa benim türkiyem
  • partinin siyaset ekseninin milliyetçiliğe yöneleceğine dair bir mesaj çakan slogan. beni sevindirmiştir. ülke son seçime milliyetçiliği araç olarak kullanan bir blok ve merkez siyaseti güden karşı blokla girdi fakat gerçek anlamda milliyetçilik siyasi kaygılar sebebiyle temsiliyet bulamamıştı. bu açığın giderilmesi milliyetçi geçinen bloğa karşı yapılacak en stratejik hamledir diye düşünüyor, iyi parti ve meral akşener'e başarılar diliyorum.
  • bir kere yükselen bayrak isyan bayrağıydı.

kötü zamanlar geçiren iyi parti’nin yeniden kenetlenip ideallerinin peşinde olacağını belirten slogan.
  • yenilenmiş kadrosuyla hedefine daha emin adımlarla yürüyecek partinin yeni sloganıdır. yolları ve bahtları açık olsun
  • 7 ayda yüzde 10 oy alan bir partiden bahsediyoruz. her parti kendi içinde sorunlar yaşar, önemli olan bu sorunlardan güçlenerek çıkmaktır. başarılı bir slogan olduğunu düşünüyorum.
  • partiye yeni kan geldi böyle sloganlar bekliyoruz
  • siyaset sahnesinden ayrılmıyorum, artık her zaman varım diyen iyi partinin yeni sloganı