• limon satıp zabıtalardan kaçmak.
  • neo misali baştan aşağı deri kıyafetler giyip (deri palto, çizme, pantolon + güneş gözlüğü) bir havaalanına gitmek. metal dedektörüne girmeden önce, son derece ciddi ve cool tavırlarla paltomun iç cebinden bir adet "sapan" ve üç beş adet çakıl taşı çıkarıp görevli polise teslim etmek. dedektörden geçince de kollarımı iki yana açıp "hadi arayın üstümü" hareketi yapmak. ama bütün bunları hiç gülmeden yapmak. çok istiyorum bunu.
  • içeri terliğiyle dışarda gezmek.
  • kalabalık bir yemek sonrası masadaki hiçbir şeye dokunmadan, masa örtüsünü kenarlarından tutup, içindekilerle birlikte camdan aşağı atmak. huzur doldum şu an bile.
  • 12'şer saatliğine günümüzden 500 yıl öncesi ve 500 yıl sonrasında yaşamak.
  • bir el erabası alıp sokak boyu;
    eski ealıyeaaom! essskiciiieeeeeeee!!!
    diye bağırarak dolaşmak.
  • şöyle uzun bir palto giyip tren istasyonuna gitmek. sakal iki günlük, saç baş perişan, gözler kan çanağı falan. gişedeki görevliye efkarlı efkarlı "bana bir bilet ver" demek. soruları sırasıyla "neresi olduğu fark etmez", "en uzak yer neresiyse o olsun" şeklinde cevaplamak. bilet ücretini cebimden çıkardığım buruşmuş banknotlarla ödemek.. böyle efkarlı efkarlı..
  • slip donla denize girip , sığı yerlerde çırpınmak. don beyaz olacak.
  • kendi dirseğime küçük bir dil darbesi. sadece bu.
  • (bkz: intihar etmek)

şöyle ki hastaneye yatıracağım kendimi. sonra baya ilaçla dolduracağım mideyi. öleceğim birkaç dakika. sonra geri getirecekler bir şekilde. bakalım ötede başka bir dünya var mıymış yok muymuş. ayrıca düşünsene millet anlatıyor "şunu yaptım bunu yaptım" diye; sen de diyorsun "yarrağa bak biz ölmüşüz dirilmişiz bu ne diyor" lol.
hesabın var mı? giriş yap