şükela:  tümü | bugün
37 entry daha
  • notre dame de paris veya cirque du soleil de sahnede olmak.
  • bilemiyorum bu bir nefret söylemi mi ama sevdiğim kıza, bendeki hal-i gizemi bile bile aşık olan ve bizim yakın arkadaş olduğumuzu iddia eden arkadaşı şöyle evire çevire döverek içimi soğutmak istiyorum, bir kere yapsam yeter de artar bile.
  • otobüste yanınızda oturan teyzenin tam siz sevdiceğinize mesaj çekerken size doğru kaykılıp ne yazdığınızı okuma çabalarına karşılık sağdan ani bi kafa darbesi indirmek..

(bkz: huzura eriş)
  • istiklal caddesi'nin en yoğun olduğu saatte, yarı çıplak bi şekilde, banaa su verdiii, banaa su verdiii, diye bağırıp seke seke koşmak.
  • komutanın,patronun ya da okuldaki prof.un odasına tekme atarak hayvan gibi girmek, ben bi oturup kalkçaktım demek ve müsait bir yere oturduktan 2 saniye sonra hiçbir şey söylemeden kalkıp gitmek.
  • 6. resimdeki abi gibi giyinmek ve sokağa çıkıp röarrrğğğ diye bağırmak. belki duruma göre "this is..." kalıbını da kullanabilirim.
  • küçüklükten beri istediğim ve bir kere 5 saniyeliğine de olsa yaptığım şey: e5'te gözü kapalı yürümek..

bunun için genelde gece saatlerini gözüme kestirirdim.. gece 2-3 gibi dışarı çıktığımda, takardım kulaklığımı bakardım uzun uzun e5'e.. dakikada 1-2 araç geçecek kadar tenha olduğu zamanlar olurdu.. işte o an çıkardım yola doğru.. şimdiki gibi yanlarda çitler bariyerler yoktu bu kadar fazla.. bildiğin yola dalabiliyordun.. ama yok, sonra tırsardım.. geceleyin motorsiklet yarışı yapardı it kopuk ta bahçeşehir'e kadar.. ufukta motoru görsem kenara kaçana kadar ezilme tehlikesi var, geniş yol.. velhasıl hep tırstım.. ta ki o büyük kazaya kadar.. kamyonet devrilmişti sabah 7 civarı, gürültüsüyle uyanmıştık odada.. 1-2 saat e5 kapalı kaldı o gün ve ben okula kadar yolu ortalayıp gittim.. onun da 5 saniyesi gözleri kapalı.. aslında oturup piknik yapsan yapılırdı ama ters şeritten ambulans gelir polis gelir diye tırsmıştım, ehue!

piç özeti: çok çılgınım :p
  • kalabalık bir yemek sonrası masadaki hiçbir şeye dokunmadan, masa örtüsünü kenarlarından tutup, içindekilerle birlikte camdan aşağı atmak. huzur doldum şu an bile.
  • dünya kupası ya da şampiyonlar ligi finalinde sahaya futbolcu olarak çıkmak ya da daha mikro ölçekte, tuttuğu takımın formasıyla kendi stadında herhangi bir lig maçına çıkmak bile yeterli olur.
357 entry daha