şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: bir kıza açılmak kapanmak açılmak kapanmak)

edit:
    başlık başıma, ben başlığa..

bir kıza açılmak, kıza duyulan hisleri dile getirmektir. eğer bir kıza açılınıyorsa, (bkz: açılınmak), kıza duyulan hisler bir süre saklanmış, baskılanmış demektir.

ha burda hisler nefret, kin, öfke gibi şeyler değil. genelde aşk olur. açılan kişi de genelde erkek olur. hatunların açılmasına biz bakmıyoruz.
  • bir kadınla tanışmak onunla yürümektir. sonra etkileşim başlar; koşmaya başlarsınız birlikte. ilişkiniz olursa elelesiniz, sevgiliyseniz eller ve parmaklar tam kenetlendi birbirine demektir.

işte daha yeni koşmaya başlamışken el ele tutuşmadan açılırsanız yaptığınız iş koşarken yürümeye çalışmaktır. bırak aksın aga, kız hissetsin bilmesin. bir kadın ilişkisi varsa durmaya çalışan adamı sürüklemeye, çekmeye çabalayabilir bir süre. ama el ele değilseniz çok da uğraşmasını bekleme; kadınlar bencil yaratıklardır.

şahsi kanaatim yapmayın yani. öyle git konuş falan olmuyor bu işler. sen şu kızların övdüğü piç adamlardan; hiç böyle romantik tavırlarla kendini "teslim eden" itiraflar gördün mü? teslim olmayacaksın teslim alacaksın. seveni sikerler, sikeni severler; kısacası 4s kuralıyla da paralel bu dediğim. referansım rock hard, solid; sağlam.

kadınlar neyden şikayet eder; gitmiş evlenmiş, sağda solda "kocam bana romantik sözcükler söylemiyor, bana çiçek almıyor". çünkü söyleseydi en baştan bunları zaten kocan olmayacaktı. sen, sana teslim olan adamın hayata karşı cesur bir tutum takınacağına inanmayacaktın, ailene reis olarak seçmeyecektin onu. sen bunları yapmayan adamı kendin kocan olarak seçtin; şimdi değişsin, ilişkinin temelini sallasın istiyorsun. olur mu? olmaz.
  • + açılabildin mi, durum nasıl lan?
    - önce soğuk ama insan alışıyor abi, gelsene sen de! :))
    + :/

...
  • çok hoşlanıyor hatta aşık modundaysanız gt isteyen eylem.yok arkadaş ben picim terslersede sorun yok modunda iseniz oldukça kolay bişi. ama en tatlısı öyle açılmaya felan gerek kalmaksızın gelişen ve oluşan ilişkidir.oda sizden hoşlanıyorsa bişey söylemeye gerek kalmıyor.direk yatıyosunuz hatunla :)
  • ben bi kere açıldım gençken. eski manitamın arkadaşıydı kız, çok hoşlanıyordum. ben sana halleniyorum dedim, kız ağzıma sıçtı, yok ben semra'nın sevgilisiymişim, yok utanmıyor muymuşum, bir dolu posta koydu hatun, ben pişkince "amma abarttın ha, sanki evlenme teklif ettik" deyip uzadım olay yerinden. yaptım bunu evet, allah da benim belamı versin lan.
  • bir kız sevdiydim ben çok fazla. öyle de iyi anlaşıyoruz, güzel geyik yapıyoruz ki sormayın. kız dershanede önümde oturuyor ve durmadan bana dönüp defterime bişeyler yazıyor, ben de cevaplıyorum, o dönüp tekrar yazıyor ve sonrasında bir ben yazıyorum ve kitabı ona uzatıyorum bir de o yazıyor, aşık olup gidiyorum. daha bilgisayar nedir bilmiyorum ama ben chatleşiyorum bir nevi önümdeki melekle. sonunda dayanamadım ve bir konuşmamızda konuyu şiir yazdığıma getirip kızın benden şiirlerimi istemesini sağladım. şiir felan da yazdığım yok tabi, hemen akşam dönemin populer ajandalara güzel sözler yazma tredinden yararlanarak teyze kızıma güzel bir ajanda yaptırdım, içine de sağdan soldan çalma değiştirme onbeşe yakın muhteşem şiir koydum. üst katta ercüment abi vardı, ona da kızın vesikalık resmini kara kalemle çizdirdikten sonra verdim kıza ajandayı. herşey birinci sınıf. şiirler çalmadan değiştirme de olsa gerçeğinden güzel yeminle. yoktan var edemesem de, değiştirerek muziceler yaratabilen bir aşığım sonuçta. kız aldı ajandayı, ertesi gün de verdi. akşamına dershane çıkışı koştum peşinden ve aklımda ne olursa olsun bugün bu iş bitecek gazıyla vardım kızın yanına. "şiirleri beğendin mi?" diyorum, "çok beğendim" diyor. "sana yazdım" diyorum, "biliyorum" diyor. "benimle çıkar mısın?" diyorum, "yarın konuşalım" diyor. ben ne diyorum biliyor musunuz? "hayır bugün konuşacağız" diyorum. bir kere söz vermişim kendime, bugün bu iş bitecek diye. kız bir kez daha "lütfen yarın konuşalım" diyor, ben de mal gibi "beni sevmiyor musun?" diyorum. sonrasında üç yıl daha bu kız için ağladım. en son geçenlerde haberini aldım; ev almışlar, çocuğu olacakmış...
  • erkeklerin en büyük yanlışı.

doğrusu şudur:

(bkz: bin kıza açılmak)

manyak mısınız lan? niye bir kişiyle sınırlarsınız ki kendinizi? kadın milletinin buna değdiğini filan mi sanıyorsunuz? ha, hoşlandın mı? açıl. baktın reddetti, git başka birini bul, ona açıl, asla bakma arkana. mutlaka bulursun birini.
  • mesaj atarak yapilmamasi gereken hadise; zira mesajda mimik ve vucut dili gibi guclu silahlariniz yoktur.

silah demisken; biz vaktinde tasa kagit sarip cama atarak acilirdik. eski usul mesajlasma. cam kirilir, "vay cami kim kirdi" muhabbetiyle kizla kaynasir; camciya kadar gidip gelen kadar isi baglardik. donerken yoldaki tezgahtan da uzay erigi alirdik. yersen.
  • çok uzun zamandır yapmadığım adrenalin patlaması yaratan girişim. çoğu hüsranla biten, tonla kalp kırıklığı hikayesidir, yazık olur nice ülke ergenlerine.