• - seni rüyamda gördüm cansu.
    - sahi mi? nasıl gördün?
    - nasıl desem? böyle bazı şeylerden arınmış, saf, yalın bir şekilde diyeyim.
    - ay gerçekten mi? hadi, inşallah.
    - aynı şeyi ben de sabah kalkınca dedim biliyor musun?
    - ne dedin?
    - hadi, inşallah dedim. akşam bize geliyorsun değil mi? film izleyecektik?
  • sanılanın aksine kızların da hoşuna giden davranış.
  • kızdan gerçekten hoşlanmıyorsanız tavsiye edilmeyen hareket. zira bu andan itibaren onun gözünde ona hasta ve gece gündüz onu düşünen insan durumuna gelirsiniz.

(bkz: ay bu salak da bana aşık)
  • "aa öyle mi nasıl gördün" diye sorduğunda "bırak şimdi anlamazlıktan gelme sende de ne numaralar varmış allahsız" demiyorsanız çok sorun olmayacak açıklamadır.
  • hoşlandığım bir kıza söylediğim yalandır. kız da hoşlandığımın farkında. hoşlanma derken sevişme isteği

-ya dün seni rüyamda gördüm
    - anca rüyanda görürsün zaten
    ben mavi ekran tabi..
  • - burçin?
    > efendim?
    -seni rüyamda gördüm ya dün.
    > hadi ya?
    - vallaha...
    >...
    - ama yalnız değildin.
    > nası?
    - tuğba ile serpil de vardı.
    > nası bi rüya, ne oldu ki?
    - grup, grup. ama ben en çok sana konsantre olmuştum.
    > ha... sen anca rüyanda görürsün o grubu tabii. selçuk'la oğuz gerçeğini yaşadı geçen koçum, 3m 3f patlattık.
    - hınk!
  • (bkz: rüyalanmak)
  • hoşlanılan hatuna derdinizi anlatmak için yapılabilecek en güzel eylemdir. eğer ki kendisini nasıl gördüğünüzü merak ediyorsa bilin ki bir yol vardır, etmiyorsa daha bol bol rüyanızda görürsünüz demektir.

- dün gece rüyamda seni gördüm ne alakaysa...
    - hadi ya ne yapıyordum?
    - valla ne alaka bilmiyorum ama evleniyordun ama kiminle tam olarak görmedim!!!11bir
    - daha sevgilim bile yok yahu cidden ne alaka!!!11iki

ve bu mesajı gören erkeğin yüzündeki ifadeyi az çok tahmin edersiniz.
  • söylenilen kızın bundan iki sonuç çıkarabileceği durumdur.

birinci sonuç iyi yönden düşünebilir. eğer ki sizin hoşlandığınızı ilginizi bilen bir kız ise "benle o kadar ilgili ki bilinçaltına yerleşmişim ruyalarında bile etkiliyorum" diyebilir mi diyebilir tabiki ama çok nadir.

ikinci ve genelde düşüneceği ihtimal ise "bu benle kötü fantaziler düşünüyor ruyasında kim bilir neler yapıyorduk yürü be sapık!"

ruyada görene ve görülen kıza göre de ihtimalleri değişen durumdur.
  • neredeyse her sabah sevgilime derim seni rüyamda gördüm diye. çok kötü bişi değil. valla. ***
hesabın var mı? giriş yap