şükela:  tümü | bugün
  • geç yazmak. anlayın artık çiçeklerim geç yazan kişi sizden hoşlanmıyordur. çok zor değil bunu anlamak.
  • şahsen bulamadığım yöntemlerdir.

geç yazmak da işe yaramaz. karşı tarafı incitir. böyle bir şey çok zordur. ne kadar kırmak istemeseniz de kesin kırılır o kalp. çünkü hoşlanılıyorsanız karşı tarafı ancak sizin de ondan hoşlanmanız tatmin eder. dolayısıyla ister dünyanın en kibar erkeği olun, siz olumlu karşılık vermedikten sonra kızı incitirsiniz.

ama sürekli kötü özelliklerinizden bahsedin. kendinizin bayağı yönlerini ona gösterin. umulur ki sizden soğusun.
  • hayatım boyunca hep insanları kırmamak için kendimden ödünler verdim. ama artık bu yolu tercih etmiyorum. insanlara seçenek sunuyorum ve yapabileceğini söylüyorum. eğer senden ayrılıp egomu tatmin edeceğimi düşünüyorsan, şuan beni terk edebilirsin diyorum. yanlışlıkla kadınları çözdüm galiba. bırakmıyor kız peşimi. hayır yani olmuyor niye zorluyorsun.
  • beyinsiz gibi geç yazmayın de ne yaparsanız yapın. geç yazan adamlardan genellikle beyinsiz oldukları için vazgeçiyoruz çünkü.
    karşınızdaki kızın neden incineceğiniz bilemezsiniz. * bu sebeple karşınızdaki kıza göre değil, kendi hayat görüşünüze göre istemediğinizi belirtin. *
    istemiyorsanız, duygularınızın benzer ve karşılıklı olmadığını söyleyin, öyle hissetmediğinizi söyleyin, hayır deyin. yani karşınızdaki insanı salak yerine koymayın ve kendi mallığınızı da beyan etmeyin.
    istemediği şeyleri doğru düzgün ifade edemeyen çapsız mal bi erkeği kim n'apsın allah aşkına ya?
    yok geç yazıyormuş, yok tek kelimelik cevaplar veriyormuş, yok arayınca duymuyormuş. *
    * * *
  • -ben degil sikim istemiyor,valla bak.
  • insan gibi konuşarak.

insanlar konuşa konuşa, hayvanlar koklaşa koklaşa. lafı gevelemenin bir manası yok. direkt sadede gelmek gerekir. çünkü eveleyip geveleyeyim derken kıza istemeden azıcık bile olsa bir umut verme durumu olabilir. kızcağızın bütün hayallerini, dünyasını yıkmak büyük bir adilik olur. bu nedenle dediğim gibi direkt konuşun.

bu söylediklerim biz erkekler için de geçerli. direkt suratımıza söyleyebilirsiniz kızlar. çünkü inanın bana, ciddi bir hayal kırıklığı yaşayıp bu süreci atlatmak kimi erkeklerde çok uzun sürüyor.
  • bakın bu çok ilginç !!
    bir sitede hanımın biri bana mesaj attı. profiline ve yazdıklarına baktım. hatun kafadan hafif kayık biri. cevap vermedim. hatun bir daha mesaj attı. ''evli misiniz ? bekar mısınız ? yanıt alamadım'' diye.
    baktım olmuyor şöyle bir mesaj attım;
    aslında 3 evlilik yaptım. ilk karım çalıştığım şirketin patronu ile phuket adasına kaçtı. ben yaşadığım şoku atlattıktan sonra iş yerinden istifa ettim ve 2. evliliğimi yaptım. ama kadın greenpeace üyesi çıktı. her gün o ülke senin bu ülke benim yeşili koru eylemlerine katılıyor. baktım olmuyor ondan boşandım. sanırsam şu anlarda japonya da bir nükleer santrale kendini zincirlemiş eylem yapıyor.
    sonra 3. evliliğimi yaptım. onla da turşuya limon mu konur sirke mi üzerine şiddetli geçimsizlik yaşıyoruz.
    boşanacak ama benden dedemden kalma 67 model mustang shelby arabamı istiyor. servetimin yarısını verdim ama arabamı vermem. bu yüzden nafaka davası bitmedi.
    falan yazdım. kadından ne cevap geldi dersiniz ?
    ''kusura bakmayın ben 3 evlilik yapmış biri ile çıkamam''
    hey yavrum heyy kafaya gel. hayat bu kafaya vay ki ki vay vay.
  • bu kadar düşünmeyin. eminim onlar düşünmüyor.