şükela:  tümü | bugün
  • yolda, kafede, otobüste, kütüphanede kısaca toplum içerisinde daha önce hiç karşılaşmadığınız bir kız ile aynı anda göz göze gelmeniz ve akabinde gelişen olaylardır. devamlı göz göze gelmeniz, hanım kızımızın devamlı kafasını çevirip kısa süreli bakış atarak gözlerini kaçırması, erkek kişisi gözleriyle tecavüz ettiği için neden bakıyor ki bana bu ayı herif demeside olağan olabilir veya arkanızda ki bir şeye odaklanmışta olabilir. algıda seçicilikte yapıyor olabilirsiniz.

görüldüğü üzere hemen heyecanlanmamak gerekiyor.

edit: kesme kelimesini birinci anlamda kullanmayın zira kullanan çok oldu. özgün olun olm biraz.
  • kendi adıma konuşuyorum, mutlaka uzun boyludur ki boynumu eğip bakıyorumdur.beyaz tenli temiz yüzlü olması da kesişlerimin mutlak sebebidir.
    bu sırada onun ise beni kesmesi meçhuldür.

edit:
    entryi girdiğimden beridir bir çok yazar tarafından yeşillendirildim.
    (beni betimlemişsin,daha önce kesişmişmiydik? vb)
    sonrası tabi hüsran . ne bileyim yakışıklı görmeye nasıl hasret kalmışsam artık lanet olsun hiç mi gözümü gönlümü açacak birini bulamıyacam .
  • cacık yapmak içindir.
  • uzun boylu olmasıdır.
    (bkz: 1.87 lik arkadaşla gezerken farkedilenler)
    (bkz: 1.70 olmak)
  • hep diyoruz:

(bkz: looks)

(bkz: money)

(bkz: status)

yani erkeğin ya tipi çekicidir, ya bariz şekilde zengindir, ya da ortamda lafı geçen ve belli bir ağırlığı ya da şöhreti olan biridir.

daha fazla kurcalamaya gerek yok.
  • sihirbaz olabilir.sonra birleştirirse sorun yok.
  • sinir krizi olabilir belki.
  • hoşlanmıştır. evet çok şaşırtıcı ama kızlar da beğenebiliyor.
  • kesmek deyince bir ben mi "doğramak" anladım lan? flört işlerinden ne kadar uzaksam artık. ya da ülke gündeminden bunu beklemiş olabilirim.
  • bir çoğu ego tatmin etmek için yapmaktadır. "bana bakıyor mu bakiyiim, heh tamam bakıyormuş güzel" diye içlerinden konuşurlar.