şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir başlığın açılması kadar ilginç değildir.

edit: başlığı açan "erkek" ve "cesur" arkadaş entrysini silip arkasına bakmadan kaçınca başlık benim üzerime çöktü.
  • sık sık olan bir durum. fakat günümüz ve ülkemiz şartları genel olarak izin vermediği için, birde bunun üzerine şu zamana kadar erkeklerden yenilen darbelerden sonra güvenin sarsılması nedeniyle kızların dile getiremediği olay.

dile getirince de sonradan hakkınızda neler denileceğini bilirsiniz.
  • --- spoiler ---

evrupe gizisinde ciddi inlimda hirşiyiyle tam bir irkikti...

--- spoiler ---

edit: kötü bir espri yaptığımı kabul ediyorum. ama bana ve soztutoc arkadaşıma yapılan paracı, primci, kompleksli ve kezban gibi ithamları kabul etmiyoruz. biz bugün ülkemiz için, onurumuz için mücadele ettik. ağlamamaya çalıştık. zaten annemiz yeterince ağladı; ağlattılar. herkesten hesabını soracağız. bizim yazarlığımızı sorgulayacak kimse yok. ama bunların hepsinin hesabını soracağım. kimse merak etmesin11!!!
  • (bkz: yuh)
    (bkz: ayrılma sebebi)

bir kadının bir erkek ile ilgili ne cüretle bunu istemesidir. resmen ırz düşmanlığı.
  • tersi kadar doğal bir durumdur bu mantıkla büyütülmediğimiz içim kabullenmekte zorlanıyoruz lakin biz nasıl istiyorsak kadınlar da istiyor
    tersi durum kızın bunu lütufmuş gibi göstermesidir kızlar bu algının ekmeğini yemeyi bıraktığında biz de bu algıdan daha çabuk ve kolay kurtulabiliriz
  • gayet normal bir durumdur.

benim anlamadığım kim kız sevişmek istiyor diye kaşar orospu yollu diyor. gerizekali misiniz? bizim kızlarımız kendilerini bir sex objesi olarak gorup ona gore vücudu ile değer bulmaya çalışır. kısacası kezbandirlar kimsenin onlara bisey dediği yok hümanizm kasicam diye efemine olmayin
  • ilk adımı atan kız kadar nadirdir.
  • en az tek başına çırılçıplak duş almak kadar korkutucudur.
    insanlık ne hale geldi böyle...
    kızlar erkeklerle sevişmek istiyor, olacak şey değil!
  • başımıza taş yağacağının işareti, kıyamet alametidir. (bkz: ağzından mı öbmüş?)
  • genelde sevişerek başka şeyler istendiğinden hoş karşılanmamaktadır.