şükela:  tümü | bugün
398 entry daha
  • kız tipine göre değişir
    1.tip kız : hoşlanıyorsa gider konuşur anlamanıza gerek yoktur
    2.tip kız : duygusal ve naiftir. bu konunun öğrenilmesi onu tedirgin eder. bir kaç imada bulunulduğunda yanaklar kızarır ve biraz da ciddileşip konuyu değiştirmeye çalışır. sizinle konuşabilmek için fırsat yaratır. hoşlandığını küçük mimiklerle belli etmeye çalışır.
    3.tip kız : güçlü karakterlidir ve sürekli zoru sever. birinden hoşlandığının farkındadır ama ona yaklaştığınızda kendisini geri çekebilme eğilimi vardır. sürekli ben yalnız kurdum modunda takılır ama sizinle vakit geçirebilmek için elinden geleni yapar.
    4.tip kız : tip 2 ile 3 ün birleşimi karmaşık duygulu olanları vardır kendisini tam bir profile oturtamazsınız. anlamanın en kolay yolu toplumsal istatistik yoluyla en karmaşık sinyalleri kime yolladığını saptamaktır. eğer anlayamıyorsanız ve şans eseri bu kişiyle sürekli beraberseniz ve birlikte çok iyi anlaşıyorsanız bu muhtemelen o da sizinle çok iyi anlaştığını düşündüğü içindir aksi takdirde bu tarz kişileri uzun süre yanınızda tutamazsınız duygusal zekaları yüksektir ve çabuk sıkılırlar.
  • dokunuyorsa hoşlanıyordur. el ense olur, göte şaplak olur, yanaktan makas olur lakin el sıkışmak sayılmaz o kurumsal hayatın mecburiyeti.