şükela:  tümü | bugün
  • gayet muhteşem geçen ilk sohbet sonrasında nedense(!) edilen bütün sohbetler evlilikten açılıyorsa;
    çevresinde kendisine yaranmak için en armut eylemlerini bile hiç çekinmeden savunan, yıllardır düz duvara tırmanarak hayatını sürdüren bir örümcek adam varsa;
    sıcak yaz günlerinde siyah badisiyle ayan beyan sergilediği katmerli göbeğine bakmadan "beni taşıyacak çekici(!) erkek arıyorum" diyorsa;
    vücut ölçüleri 80 80 120 olmasına rağmen hayalindeki italyan erkeğinde adonis kas olmazsa olmazıysa;
    anketlerde türk erkeğinin en sevmediğiniz huyu sorularını "evlilik konusu açıldığında kaçıyorlar hep" tarzda cevaplıyorsa;
    cehenneme bile gitse "uff yanarken herkes de beni kesiyor" diyebilitesi varsa;
    cümle sonlarında net, anlayana, nokta ibarelerini telgrafın stop'u gibi kullanıyorsa;

twitter'da bilgi veren kullanıcı fenomenleri takip edip zeki insanlar tuvalete sıçar gibi twitleri rt'leyecek kadar gizli megolamansa ya da kezbanların gururu ve temsilcileri olan fenomenlerin (pucca vs.) her twitine "ay evet ben de öyleyim" gibi mention atıyorsa;
    elini çenesine götürüp havaya mal gibi bakan resimlerini profil fotosu yaptığı facebook'unda "ilişkisi yok" durumunu 5 dakika sonra "hala ilişkisi yok" diye değiştirip dm'den "kanka beğensene durumumu yorum da yap" mesajı atıyorsa;

ne yazık ki kamilciğim karşılaştığın hayalini kurduğun dişi artık hanım hanımcık bir türk kızı değil bilakis kezbandır

yetinmediysen kamilciğim sana son tavsiyem; durduk yere vajinasının viral reklamını yapıyorsa karşılaştığın hatun, yapabileceğin belki de en favori eylem bir elham üç kuluf oku ve ardına bakmadan kaç.. ama bir ceylan gibi.. seke seke..
  • işi dönüp dolaştırıp maddiyata getiriyorsa hayırlısı olsun koçum.
  • (bkz: parfüm)
    ucuz kokuyorsa kezbandır sahte kokuyorsa kezbandır.
    herkesin onla sevişmek istediğini düşünüyorsa,
    saçları sarı, dipleri bir karış ve siyahsa,
    üzerindeki aksesuarlar "şangur şungur" ses çıkarıyorsa,
    görünmek istediği kişi olduğuna sadece kendini inandırmışsa,
    en prestijli mesleklerden birine sahipken hala zengin koca arıyorsa,
    filmlerde gördüğü hayatı yaşamaya çalışıyorsa,
    yalnızlık en büyük korkusuysa kezbandır.

not: karşılaştıkları her erkek de alfa erkektir demiyoruz tabi ki.
  • alişan dinliyorsa, "candır" diyorsa, serdar ortaç'ın ne kadar yakışıklı olduğundan dem vuruyorsa, ağalı konaklı dizileri izleyip o tarz yaşantılara özeniyorsa, hamur işi yemekten lokmacı kazanına dönen götüne bakmadan moda ile ilgileniyorsa, kavga ediyorsa, namuslu delikanlı kız triplerine giriyorsa, belli bir müzik zevki yoksa, sevdiği kitabı sorduğunda sana bön bön bakıyorsa, en ufak bir tartışmayı laf sokarcasına twitter'a yazıyorsa, sevgilim benim ağzıma sıçmalı düsturunu benimsiyorsa, mekanda tek kolunu sallaya sallaya şarkı söylüyorsa, leğen gibi götüne dar kot giyip çizmelerinin içine sokuyorsa, 365 gün reglmiş gibi bir saati bir saatine uymuyorsa, twitter'da demet akalın'ı takip ediyorsa, buse terim'e hayransa o kız kezbandır. %100 safkan türk kızıdır.

bu kadar açık ve net noktalardır.
  • en güzel günün bile akşamını tribal enfeksiyonla noktalıyorsa olay bitmiştir.
  • ağızda kürdan, kol yan sandalyede kaykılarak oturmuş ve bitirim ayaklarında size hayat dersi veriyorsa kezban'dır.
  • hesabı itelemek konusunda daimi ısrarcıysa ve siktirmiyorsa bilin ki kezbandır.

hesabı ödetirsin ama siktirirsin, ödeşilir bir şekilde. avcı-toplayıcı dünyanın kuralı da budur.

ama hem elletme hem paraya aban.

yarrak var sana.
  • türkçe konuşması ve cümleler sonunda gülücük işareti kullanması olmazsa olmazlardandır. ayrıca kendi cinslerinden bağyan diye bahsedilmesini isterler.
  • ismini sormak.
  • cümlelerin sonuna "falan yani." koyuyorsa bu kız kezbandır arkadaş. ayaklarını vura vura kaçacaksın.