şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türk erkeği bu işe akıl yorduğu kadar ilime bilime akıl yorsaydı bugün fezadaydık, aydaydık, kepler'de halay çekiyorduk yemin ediyorum. ilk erkeği olmak, bakire kızla evlenmek, bakire olmayan kızla evlenmemek, evlenecek kız eğlenecek kız, o kız bu kız derken sike sürülcek akıl kalmadı yurdun er kişisinde. çocuklar etmeyin eylemeyin, bu kadar abartmayın, yatın zıbarın aklınızı derse verin, ilime verin biraz, sevişecekseniz de düz sevişin bu kadar tantanaya gerek olan bir bok değil bu, iki bedenin buluşmasıdır altı üstü, düşünüp düşünüp gereksiz anlamlar yüklemeyin canlarım.
 • herkesin birileriyle sevistigi / ciftlestigi / seks yaptigi bir dunyada yasadigini goz onune alirsak ve sevisme eyleminin istesliginden oturu kizin bu isi ilk kez elbette ki bir erkekle yapacagini varsayarsak dunyadaki erkek nufusuna vurulunca cok da bi bok olmayan hadise. bir kızın seviştiği ilk erkek olmak ne derece heyecan verici bilemiyorum. sevilen asik olunan bir karakterse ancak o zaman anlamlandirabilirim. sanki bana unicorn..
 • önemlidir. kim ne derse desin.
  ancak bunu her dile getirene de inanmamak lazım. ağzı olan konuşur.
  hareketler, vücut ise gerçeği ele verir.
  ya da elinize verir.
 • bir türk erkeği için gerdek gecesine tekabül ediyor ise tadından yenmeyecek durumdur.
 • "bekaret" ya da ayni gerzeklikteki baska bir ifadeyle "bir kizin opulmemis dudaklari..." cart curt gibi seyleri bir kenara birakirsak gercekten cok zevkli olabilir bir erkek icin.

  kadin icin de gecerli aynisi, daha once sevismemis bir erkekle sevismek psikolojik olarak etkileyebilir, insaniz ne de olsa.

  ama dedigim gibi olayi "bir kizin en degerli ceyizi opulmemis dudaklaridir" gibi gercekdisi, asiri naif, salakca bir iyimserlik seviyesinde inceliyorsaniz bi cay koyun da icelim, cay esliginde konusalim.
 • bir erkeğin seviştiği ilk kız olmaktan farkı olmayan durum. sizi unutamadığını falan düşünüyorsanız fazla duygusalsınız. bu işin erkeklik veya dişilikle alakalı olduğunu düşünmüyorum. unutmak isteyen insan ne yaşamış olursa olsun unutur, unutmak istemiyorsa da sevişmeye gerek yok el ele tutuşmak bile yeterli. ha zevkli midir ? çok fazla.. orası ayrı.
 • genellikle bamya pipili turk erkeginin, bamya pipili olmasindan ileri gelen takintisidir.
 • muhtemelen bu erkekten sonra da başkalarıyla sevişeceğinden ilk seviştiği erkek hayırsızın önde gideni sıfatına marus bırakılacak lakin başkalarıyla sevişilmeye devam edilecektir.
 • esnasında, belli etmemeye çalışacağınız bir çile durumu; sonrasında, en basitinden sorumluluktur. buna zevk diyebilmek için hayli aşık olmak gerekir.