şükela:  tümü | bugün
  • kızın karakterine, yaşına, yaşadığı yere, ruh haline... göre değişir.
  • (bkz: aşk oyunu)
  • iki tarafında yapmaktan en çok zevk aldığı aktivitedir. eğer iki tarafta piknik seviyorsa piknik, karaoke seviyorsa karaoke, dans etmeyi seviyorsa dans vb. şeklindedir.
  • (bkz: yemek yapmak)

sizin ellerinizin odunluğu ve beceriksizliğiniz ile hatun kişisinin becerisi ve zekası bir araya gelince ortaya inanılmaz lezzette yemekler çıkabiliyor.
  • uyumak olabilir.
  • neyse gençler söyleyeyim, heyyecan katın biraz.

şimdi kızla bir oyun oynayacaksın, göz göze bakma oyunu bu. böyle iki taraf karşılıklı oturup çok yakın mesafeden birbirlerinin gözlerine bakacak. ama hiç kaçırmadan, zaten olay bu. kazanan, gözlerini ilk kaçıran tarafın bedeniniyle istediğini yapacak, canını acıtmamak koşuluyla. atıyorum, 5 dakika dudağı ayırmadan öpmek gibi. bunu yapmayın lan başka şeyler yapın.

edit: boşver yapmayalım o işi, acıyor diyen kızla yapmayın böyle şeyler, zira o göz göze bakma olayı fena kitliyor adamı hatuna. ha bi de ayak parmaklarımı senin yüzünde gezdirmek istiyorum diyen hatun modeli var ki neyse beyler sikitirin gidin başka şeyler bulun
  • valla ben kız arkadaşlarımla seks hariç her şeyi yapıyorum. hepsi de çok zevkli..
  • kupa almaz deyip kupa harici herhangi bacak ile açılış yapan arkadaşa ilk elden vermek. (bkz: rıfkı)
  • kariye müzesi'ni gezmek ve oranın ruhaniyetine kendini kaptirmak.
  • alışverişe gitmek. erkeklerle alışverişe gidilmiyor amk. hemen sukoyveriyorlar.