şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir kızla tanışmak için kullanabilecek yaratıcı tanışma teknikleri, yöntemleridir.

  bir örnek vererek insanların yaratıcılığına katkda bulunma, yaratıcı olamayanlara yol gösterme babında yardımcı olalım. kız bir şirkette çalışmaktadır erkek de öyle. kız internetten tanıştığı birsiyle görüşme istememektedir bu sebeple sizin görüşmeyi yapabilmek için bir adım atmanız gerekmektedir. bir tane kargo poşeti bulun içine bir tane boş zarf atın bantlayın.poşetin üstüne gönderici ve alıcı yerlerine kızın bilgisini ve kendi bilgilerinizi girin. sonra bir tane a4 kağıt bulup "sayın ad sıyad, bu kargo size x kişisi tarafından gönderilmiştir. kargo olarak kendisi gelmiştir şu an tam karşınızda. konuşabileceğimiz bir yer var mı diye size soruyor. ne tarafa gitmesi gerektiği noktasında yönlendirme yapmanız rica olunur" yazıp ad soyad tarih ve adres bilgilerini girip bir dilekçe kağıdı şeklinde doldurun geri kalanını. bu kağıdı yanınıza alın kargo poşetini de doğru kızın şirkete. danışmaya gidip x kişi için kişiye özel teslimat kargo var çağırabilir misiniz? deyip beklemeye geçin kız gelince hazırladığınız a4 kağıdı kalemle kıza uzatıp okuyup imzalar mısın deyin? bu iş artık bitmiştir kız kabul etmese bile efsaneler arasına girdiniz mecnunu ağlattınız dağları delmekten daha yaratıcı bir yöntemle herşeyi yaptınız gerisi ona kalmış.

  yukarıdaki gibi işler bu kadar düzgün gitmeyebilir misal danışma dedi ki kendisi burada yok ben alayım sakın vermeyin bu kişiye özel teslimat kargo kendisi olmadan olmaz deyiniz. ayrılın oradan ve yaklaşık yarım saat sonra o danışmayı arayıp kargo paketi getirmiştim kişiye özel teslimat yapılacaktı fakat şahıs orada değildi. ilgili kuryenin numarasını vereceğim not edip kendisine iletir misiniz acaba dersiniz. kuryeyi arayıp kargoyu yönlendirir deyin.numara olarak kendi numaranızı verin. kız müsait olup sizi arayınca dediği yere gidin ve tanışın. gerisi size kalmış.
 • internette gördüğünüz her yönteme itibar etmeyiniz. mesela ben az önce denedim birini;

  kız bir şirkette çalışmaktadır ben de öyle. kız internetten tanıştığı birisiyle görüşmek istememektedir bu bilgiyi nereden öğrendim bilmiyorum ama öyle. işte bu sebeple benim görüşmeyi yapabilmem için bir adım atmam gerekmektedir. bir tane kargo poşeti bulup içine bir tane boş zarf atıp bantladım. poşetin üstüne gönderici ve alıcı yerlerine kızın bilgisini ve kendi bilgilerimi girdim. sonra bir tane a4 kağıt bulup "sayın ad soyad, bu kargo size benjamin breeg tarafından gönderilmiştir. kargo olarak kendisi gelmiştir, şu an tam karşınızda. konuşabileceğimiz bir yer var mı diye size soruyor. ne tarafa gitmesi gerektiği noktasında yönlendirme yapmanız rica olunur." yazıp ad soyad tarih ve adres bilgilerini girip bir dilekçe kağıdı şeklinde doldurdum geri kalanını. bu kağıdı yanıma aldım kargo poşetini de doğru kızın şirkete. danışmaya gidip "x kişi için kişiye özel teslimat kargo var çağırabilir misiniz?" deyip beklemeye geçtim. kız gelince hazırladığım a4 kağıdı kalemle kıza uzatıp "okuyup imzalar mısın?" dedim. kiz "tabii ki" dedi kağıdı aldı ve ne yazdığına hiç bakmadan imzaladı sonra da kağıdı bana verip boş kargo poşetiyle doğruca yukarı çıktı. öyle kalakaldım. bu devirde insanlar neye imza attığını bilmiyor, kontrol etmiyor yazık.
 • " bora ben" diye öğrenmiştik biz, inandık, güvendik, hafızaya kaydettik, uygun ortam kolluyoruz.
  yanlış mıydı lan yoksa yöntem?
 • elinize bir gul alip yanina gidip "merhaba surdaki cicekci abla bunu size gonderdi" diyib herhangi bir tarafa parmakla isaret ediniz..
  kiz hangi abla diyince "aaa gitmis" diyerek ordan sohbete dogaclama devam ediniz
 • gözlemlediğim kadarıyla bu kadar yırtınma arasında, "merhaba, seninle tanışacağım tuttu" demek olacaktır. azınlıkta kalan, yaratıcı algılanır.
 • -afedersiniz hanfendi, burak cem sivrioğlu'nu tanıyor musunuz?
  +yooooo
  -artık tanıyorsunuz :)))
 • selam de, çakmağınızı kullanabilir miyim numarası halen işe yarıyor mu de, o anlar. sonra da sen anlarsın.
 • - pardon haritaniz var mi acaba?
  + harita?
  - gozlerinizin icinde kayboldum da.