• hasiktir oradan dediğim siyasal islamcı yobaz zırvası. kabul edin artık, bu ülkede ne pislik oluyorsa sizin kokuşmuş zihniyetinizin altından çıkıyor.
  • eskaza bu kokainci olayı chp'den çıksaydı; tüm chp'yi itin götüne sokup sokup çıkartacak kesimin, ibre kendilerine döndüğü vakit anlayış beklemesi ikiyüzlülüğü.

bu çirkef oyunun kurallarını siz yazdınız, bu çirkef çamur atma siyaseti sizin döneminizde ülkemize peydah oldu. şimdi aynı çirkef siyasete siz de maruz kalıyorsunuz. yani kendi kazdığınız kuyuya düştünüz. ağlamaya hakkınız yok.
  • bir kokainman değil, akp tarafından el üstünde tutulan akp'li bir kokainman. tüm toplumu değer yargıları üzerinden ayrıştıran bir parti çok daha fazlasını hak ediyor.
  • yıllardır ayyaş diye siyaset yapanlar çıkmış bıdı bıdı diyor, tamam bir kişi yüzünden bütün akpliler kokainman demiyoruz zaten.

anlayamadığınız memur olarak çalışan bu elemanın lüks araçlarda kokain çekmesine tepki gösterilmesi, akp yanında çalışanı böyle ihya ediyor, yolsuzluk, hırsızlık düzeni var, yoksa isterse popodan koko çeksin, bana ne.
  • abi çıldıracağım olay adamın kokain kullanmasına indirgendi. adam kokain çekmese sorun yok yani senin benim vergimle hiçbir yeterliliği olmadan son model araçlara binip lüks hayat yaşayabilir. adamlar kendine oy veren kitleyi öyle güzel tanıyorlar. düşünün ki insanlar yoksul fakat bu adamın bu tarz şatafatlı yaşaması onlar için sorun değil tek sorun kokain çekiyor olması. bu adamın ne kullandığı benim zerre umrumda değil. kazandığı para helal mi umrumda olan tek kısım orası. bana ne abi isteyen istediğini yapsın. çok yanlış yerden gündem oldu konu ama farkında olmadan adamların bam telini buldular demek ki.

bir twitter kullanıcısı beyanları.
  • kokain, lüks araçlar, kumar umurumuzda bile değil. isterse bunun 10 katını yapsın yargılamak bize düşmez. tabi ki kendi kazancıyla veya kendi parasıyla yaptığı sürece.

mesele "bizim" vergilerimizin, "milletin" paralarının buralarda eziliyor olması. ki bu bahsi geçen özel kalem mevkileri bile bu durumdaysa üstlerinin nasıl yaşadığını artık tahayyül dahi edemiyoruz.
  • bin ali'nin oğlu ne oluyor?
    onu da tanımlasınlar bakalım. kumarbaz alkolik mi diyecekler bu durumda?
  • haklı bir isyandır. bu arkadaş, kılıçdaroğlu zamanında ssk'yı batırdığı için istediği ilaçları sadece torbacılarda bulabilmiştir. sonrasında ise yavaş yavaş kokainman olmuştur. araştırın bu iddiayı.
  • ben asıl o arabaların kaynağını merak ettim. sadece içen adamın bir de masrafı olur.
  • kaç kokainman olursa yüklenilsin hocam mesela?
hesabın var mı? giriş yap