şükela:  tümü | bugün
 • 2002 caz festivali. charlie parker'ı anma gecesi. piyanist solo bir şarkı çalar. 7-8 dk.lık oldukça iyi bir persormansın son bölümü bir çeşit fade-out ile biteyazmış ve sıra tam son notaya gelmiştir. son notayı bastığı anda arkamda oturan ayı oldukça gürültülü bir biçimde geğirir. ve yanındaki üç kişi kahkahalar atarak "süper koydun son noktayı," benzeri tezahüratlar yapar. bu adam ve kadınlar tamamen marka giyinmiş, ellerinde purolar ve ceplerinde kalite viskileri ile bu sarhoş muhabbetini konser boyunca sürdürürler. aynı konserde yayın hakları satılmış ve kocaman bir jimmy-jip (umarım böyle yazılıyordur) sahnenin önündeki havuza yerleştirilmiştir. kamera yükselip alçaldıkça görüş açısını kapatmakta ve sinir bozmaktadır. bir sürü kişi şikayetçi olur ve bir görevli "o zaman gözlerinizi kapayarak izleyin konseri," der. anlayacağınız iksv bile artık laila müşterisine hizmet etmeye başlamıştır. ve bu adamlar yalnızca paraları olduğu için bu konserleri izleyebiliyorken kapıda yalnızca müzik bilgisi ve beğenisi ayrıca konser kültürü olan bir sürü kişi bilet fiyatları nedeniyle içeri girememektedir. (ben de beleş bilet bularak içeri girmişimdir) bu işlerin sonu nereye varacaktır.
 • massive attack gurubu 1998 yılında ilk türkiye'ye gelişlerinde açıkhava tiyatrosunda yapılan konserin sonunda ön sıralar ile gurup arasında yastık savaşı yaşanmıştır, bir seyircinin sahneye oturmak için kullanılan yastığı fırlatması ve guruptan birinin aynı yastığı geri fırlatmasıyla başlıyan savaş birinci açık hava yastık savaşı olarak anılır.
  beni kafamdan şişleyen birisini gözüme kestirmiş ve bu sebeple ikinci gelişlerindede konsere gitmiştim fakat bu elamanın aralarında olmadığını görerek intikam duygularımı içime bastırmışımdır.
  türk insanı kin güder, o herifi bir yakalayım görür gününü.
 • kafanıza adam dü$mesi.**
 • mick jagger i hakikatten sahnede görmek.` :artik ölebilirim`
 • tam arkanızda sarhoş ve etrafa rahatsızlık veren bir adamın bıçaklanması...

  bıçağın elden ele geçip olay mahalinden birden uzaklaştığını farketmeniz... ve hiçbir şey yapamamanız.
 • bomfunk mc s* konserine yarım saat kala,salonda beklerken birden sahneye gulhan adlı ablamızın çıkması**;yetmezmiş gibi 2 hafta sonra müzik kanallarında bomfunk konseri öncesi söylediği şarkılardan birinin götüntülerinin klip*olarak yayınlanması,o da yetmezmiş gibi klibin bi karesinde bön bön duran kendimle karşılaşmam,konserde yaşadığım dumuru katmalıştır...
 • rammstein konserinde bück dich çalınırken vokalist ayı yarmasının sinek kılıklı klavyeciyi zincirle çekiştirerek önünde domaltması ve sonrada dötten becermeye başlaması, daha sonra da çükünden çıkan tazikli sıvıyla seyircileri sulaması da sahne şovunda son noktalardan biridir sanırım.
 • mike mangini de adamı dumur etmeye yeter tek başına pekala.
 • slayer konserinde arkanizda kalabaliktan yararlanip bir takim cinsel isteklerini doyuran adamin (bkz: fortcu) (bkz: dayamak) isi bitince mendil istemesi.