şükela:  tümü | bugün
124 entry daha
  • dog: yiycek mi o ağzındaki? yencek bir şey gibi duruyo o. yiyim mi onu? biraz havlıyım, gözlerimi sana dikiyim. tadına bakıyım lan yiycek gibi bir şey o?!
    sahibe: kızım sigara bu, boşuna bakma yenmez bu.

bir kaç saat sonra ,aşağıda unutulmuş paketten deneme amaçlı bir kaç sigara kemirilmiş halde bulunur.

dog: biraz bu tarafa koşuyum ben ya. bir şey de yok krşımda ama ben sinirliyim bir kendi kendime hırlayıp kavga ediyim durduk yere boşlukla .
    sahibe: rage sendromlu falan mı lan bu ? boşluğa sataşıyor. anası kılıklı, sürekli atarlı giderli. nerden buldum ben bu deliyi?

dog: anneme misafir gelmiş, yemek verilene kadar kendimi sevdiriyim; sonra alayının ayaklarını ısırırım.
    sahibe: masum bakışlarına kanmayın, yemekten sonra hepinizi yokluycak. ayağını seven koltuğa koysun.

bu böyle gider...
  • "biraz da şuraya koşayım."
    karabaş
  • geceleyin yatağında tavana bakıp düşünürken :

- lan orda durmuycaktım öyle , hav diye yapıştıracaktım cevabı !

( selçuk erdem)
  • ne düşündüklerini bilmiyorum ama bu sokak köpeklerinin her yere aceleyle yürümesine bayılıyorum ben. nereye yetişeceksin aşkım sen, otobüse mi yoksa bankaya mı? eve mi gidiyorsun ya da, ocağın altını açık mı unuttun, ne bu telaş? pıtpıtpıtpıtpıt minik patilerinle nereye canımın içi nereye ya <3
  • muhtemelen "benden sadakat ogrenmesi gereken cok insan var" dir.