şükela:  tümü | bugün
 • biryudumkitap'ın hayata geçirdiği kitap odaklı güzel proje. her ay seçkilerinden üç kitabı kapınıza gönderiyorlar.

  birkutukitap.com
 • her gün mail adresinize kitaplardan pasajlar göndermekle kalmadı, şimdi direk kitap da gönderiyor. yine mükemmel bir proje olmuş, sabırsızlanıyoruz.
 • emeği geçenleri tebrik ettim ve heyecanla bekleme moduna aldım kendimi.

  fakat türkiye'nin en büyük edebiyat topluluğu olan bu tatlı oluşumun emekçileri burayı okuyorlarsa minik bir uyarı yapmak istiyorum:

  --- spoiler ---

  kitaplarımızı kim seçiyor?

  kitaplarınızı 200 binden fazla aktif üyesiyle türkiye'nin en büyük edebiyat topluluğu olan biryudumkitap'ın editörlerince özenle seçiliyor.

  --- spoiler ---

  bu cümle olmamış sayın moderasyon.

  "... editörleri özenle seçiyor."
  veya
  " kitaplarınız 200 binden fazla..." şeklinde düzeltebilirsiniz.

  seviyoruz sizi.

  edit: düzenlemeyi yapmışlar. belli ki okuyorlar.

  o zaman kategori bazlı üyelik fikrini de ciddiye alın.

  mesela sadece büyülü gerçekçilik okumak isteyen kişi, otobiyografik bir esere maruz kalmasın.
 • bu başlık sayesinde öğrendiğim, beni çok heyecanlandıran proje.
  hemen etrafıma yaymalıyım bu haberi.
  uzun zamandır bu kadar naif bir şey ile karşılaşmamıştım.
 • biryudumkitap çok uzun zamandır takip ettiğim, her gün gönderdikleri pasajları severek okuduğum bir projeydi. bunda da başarılı olacaklarını düşünüyorum.
 • beni çok heyecanlandıran proje. sürprizlere ve kargolara bayılan biri olarak kesinlikle üye olup çevreme de mümkün olduğunca yayacağım.
 • biryudumkitap'ın projesiymiş. sırf bunun için bile denemeye değer. farklı kategoriler de olursa, tadından yenmez. yolları açık olsun.
 • ota boka abonelik imzalayan ekşi yazarlarının katılmasını beklediğim proje. bu sefer gerçekten yararlı bir uygulama için bunu yapmış olacaklar.
 • okuyacakları kitapları başkalarının tercihlerine bırakan insanlara şaşırıyorum. ayda 3 kitap okuyorsan ülke standartlarında çok çok iyi bir okuyucusundur zaten, gidip de şansa bırakmazsın herhalde okuyacaklarını, değil mi? artık reklam mı yapıyorlar ne yapıyorlar bilmiyorum yine sıra sıra övgüler düzülmüş.
 • o paraya zaten ayda üç kitap alabiliyorken (daha iki gün önce üç kitap sipariş ettim 34 tl tuttu.) neden gidip başkasının "benim" için seçtiği kitaplara para vereyim ki? kitap okumak kişisel bir deneyim. kendim için, kitap incelemeleri okuyup, raflar arasında gezip okumak istediğim kitabı seçemedikten sonra, ne anladım o işten.

  ulaşılmaz bir şey olsa anlarım, hani her ay farklı bir ülkeden atıştırmalık, kahve vs. mantıklı zira normal şartlarda onlara erişimim yok. fakat internet kitapçılarından veya fiziksel mağazalardan her an ulaşabileceğim bir meta için bu tarz bir hizmet çok anlamlı değil, üstelik bu kadar kişisel deneyim sunan, kişisel seçime dayalı bir meta için.