şükela:  tümü | bugün
  • biryudumkitap'ın hayata geçirdiği kitap odaklı güzel proje. her ay seçkilerinden üç kitabı kapınıza gönderiyorlar.

birkutukitap.com
  • her gün mail adresinize kitaplardan pasajlar göndermekle kalmadı, şimdi direk kitap da gönderiyor. yine mükemmel bir proje olmuş, sabırsızlanıyoruz.
  • bu başlık sayesinde öğrendiğim, beni çok heyecanlandıran proje.
    hemen etrafıma yaymalıyım bu haberi.
    uzun zamandır bu kadar naif bir şey ile karşılaşmamıştım.
  • biryudumkitap çok uzun zamandır takip ettiğim, her gün gönderdikleri pasajları severek okuduğum bir projeydi. bunda da başarılı olacaklarını düşünüyorum.
  • beni çok heyecanlandıran proje. sürprizlere ve kargolara bayılan biri olarak kesinlikle üye olup çevreme de mümkün olduğunca yayacağım.
  • biryudumkitap'ın projesiymiş. sırf bunun için bile denemeye değer. farklı kategoriler de olursa, tadından yenmez. yolları açık olsun.
  • okuyacakları kitapları başkalarının tercihlerine bırakan insanlara şaşırıyorum. ayda 3 kitap okuyorsan ülke standartlarında çok çok iyi bir okuyucusundur zaten, gidip de şansa bırakmazsın herhalde okuyacaklarını, değil mi? artık reklam mı yapıyorlar ne yapıyorlar bilmiyorum yine sıra sıra övgüler düzülmüş.
  • o paraya zaten ayda üç kitap alabiliyorken (daha iki gün önce üç kitap sipariş ettim 34 tl tuttu.) neden gidip başkasının "benim" için seçtiği kitaplara para vereyim ki? kitap okumak kişisel bir deneyim. kendim için, kitap incelemeleri okuyup, raflar arasında gezip okumak istediğim kitabı seçemedikten sonra, ne anladım o işten.

ulaşılmaz bir şey olsa anlarım, hani her ay farklı bir ülkeden atıştırmalık, kahve vs. mantıklı zira normal şartlarda onlara erişimim yok. fakat internet kitapçılarından veya fiziksel mağazalardan her an ulaşabileceğim bir meta için bu tarz bir hizmet çok anlamlı değil, üstelik bu kadar kişisel deneyim sunan, kişisel seçime dayalı bir meta için.
  • niye kendi istediğim kitabı okumak varken başkasının benim için seçtiği kitabı okuyayım dedirten şey,niye gerçekten?benim anlamadığım bir olayımı var bu işin?kısacası ben mi gerizekalıyım yoksa diğerlerimi dedirten şey.
  • bana: "bedava 3 kitap mi yolluyorlar, kargo da ucretsiz mi?" sorularini sordurtan kampanya.

edit: tunelin ucu cuzdana cikti beyler sakin gelmeyin. abonelik istiyor hem de 34.90 tl ye. yani 34.90 lira verecem ve siz de her ay kafaniza gore 3 kitap yollayacaksiniz bana. bu pazarlama stratejisi tutmaz aga. ben oynamiyom sizinle. bi an beles sanip sevindiydim oysaki.