3000 entry daha
  • macbook air 2013'ten beri kullaniyorum, aslinda yenisini almam gerektiginin bilincindeyim, ozellikle sinavlarda sinavin ortasinda cokuverecek diye odum kopuyor ama hala calisiyor zehir gibi ve cok seviyorum yaa, kiyamiyorum degistirmeye...
  • (bkz: baba yorgun)
  • bizde var 8 sene falan oldu işimizi görüyordu ekran kartı çöktü artık yedek parça bulmakta sıkıntılı oluyor.yenisini almak şart gibi..
  • hp 2560 laptopumu yaklasik 8 senedir kullaniyorum. bir tuşu cikti yerinden ama halaa saglam halaa performansli..

ssd takildiktan sonra laptoplarin ömrü cok uzadi. bir sogutucu kanallarını yilda 1 temizlerseniz 10 sene de calisir o laptop.
  • bende 2 laptop imi 5. senenin sonunda kaybettim. birden bire cat diye kapandilar. ılkini sordurmustum anakarti yanmis demislerdi. ıkincisi de ayni sekilde patlayinca komplo teorileri kafamda donmeye basladi. acaba bilerek mi anakartlar belli bir sure sonra patliyor
  • 10.yılına basan laptopumdan mutluluklar iletiyorum

edit: 2020 yılında her bok oldu. kesin ölürüm ölmeden yeni laptop yüzü göreyim diye gittim yeni laptop aldım.5 seneliğine aranızdan ayrılıyorum.5 sene sonra görüşürüz tabi 2020 içinde kıyamet kopmazsa :)
  • 7.5 senedir hp laptop ımı kullanıyorum artık kışın kombi yakmıyoruz bilgisayarı açıyoruz yetiyo
  • günümüz türkiyesinde normaldir . şuan benim ihtiyaçlarımı karşılayacak bir laptop ortalama 8 bin tl malum ekonomi vs derken fırsat kalmıyor .
    bir de şu var ki artık laptoplarin önüne geçti cep telefonları pcde yapılan bircok ofis işini telefonda yapabiliyoruz durum böyle olunca biraz daha arka plana itiliyor laptop .
  • 11 yıldır exper kullanıyorum i5 işlemci
    3sene önce harddiski gitmişti yaptırdım
    ekranı düşüyordu yaptırdım
    halen de tıkır tıkır çalışıyor ses ve ısı yapsada vazgeçilmezim.
    birgün onu kaybedersem ne yaparım bilmiyorum
    ama seni hiç unutmayacağım experim.
    donmaların kasmaların durduk yere kapanmaların
    ara ara tuhaf tuhaf hareketlerin
    sanırım hiçbir pc de sendeki bu özellikleri göremeyeceğim.
  • hp g62'yi 2014 eylülünden beri kullanıyorum. bundan önce de 2 sene daha kullanıldı yani cihaz 2012'den beri kullanılıyor. bu cihazın durduk yere kendini uyku moduna almak gibi kronik arızası var. onun dışında çok problem yaşamadım. tabi bu arıza yüzünden oyun oynayamıyorum. para olmadığı için değiştiremiyorum ne yazık ki. parayı denkleştirirsem değiştireceğim artık.
1578 entry daha
hesabın var mı? giriş yap