• spekülatif ve manipülatif söylemlerden ibarettir.

nar ekşisine çamur atmak kabul edilebilemez.

debe:

bu etnry'yi yazdıktan hemen sonra şu vahşeti öğrendim ve halen etkisinden çıkabilmiş değilim. halen gözlerim dolu dolu oluyor.
    (bkz: canlı köpeği pres bölümüne atan çorumlu belediye)

lütfen şikayette bulunalım, bu konuyu yayalım, ve tüm canlıların yaşam hakkına saygılı bi toplum için küçük de olsa bi adım atalım....
  • (bkz: bir hataylı ile aynı evde yaşamak)

çarpılırsınız, tövbe deyin..
  • muhtemelen çiğ köfteciden alınan içine şeker basılmış nar ekşili sos üzerinden yapılan değerlendirme. anasını sattımının dalgametresinin adı nar "ekşisi" ama kendisi tatlı, sokayım öyle nar ekşisine afedersiniz.

nar ekşisi sevilmeyebilir eyvallah da, lezzet öldürücü demek de biraz ağır. en basitinden gavurdağı salatası diye bi gerçek var bu coğrafyada.

entry'mizi günümüzün popüler bir söyleyişiyle bitirelim: edeb yahu!
  • katıldığım söylem. yenilen şeyin tadı alınmıyor, sadece nar ekşisi tadı geliyor bu hedeyi kullanınca.
    linç is coming diye yazmamıştım. başlık sahibine bir şuku benden olsun.
  • büyük olasılık gerçek nar ekşisi kullanmayan bir insanın beyanı. çiğ köfte ve salatada herhalde şu marketlerde satılan nar ekşili sosu kullandı.

gerçek nar ekşisi macun gibi oluyor. inanılmaz keskin ve lezzetli. urfa'dan bir arkadaşım göndermişti ev usulü olanını.

özellikle kuru dolmalarda pişirirken konur ki of yani.

edit: tanım
  • neden bu kadar seveni var anlamıyorum.
    girdiği her yemeği özellikle salatayı mahvediyo tadı
  • cig kofte furyasinin basladigi 2007-2008 yillarinda birden ortaya cikan bir sos olan nar eksisi o zamanlar fakirlerin de satin alabildigi bir tur luks olarak nam saldi. guzeldi, degisikti, sanirim guney bolgelerde meshur olmasina ragmen kuzey bolgelerde yeni kesfedilen bir seydi. sahsen ben bile epey sevmis kisir, salata vb.de kullanmistim. ama suan aklima bile gelmiyor. cunku (bkz: azalarak bitti).
  • zaman makinam olsa geçmişe gidip gerçekleşmesine müdahale edeceğim iki olaydan birinin öznesidir.

-nar ekşisinin icadı
    -malum şahsın ana rahmine düşüşü
  • salata hakki soğuk sıkım zeytin yağı. ve hataydan gelen gerçek nar ekşisi sıkmadan yiyeyim dedim.
    hayattan soğudum bildiğin.
    makul ölçüyle eklenen zeytin yağı ve nar ekşisi salataya seviye atlatıyor.
    yalnız demir kaşıkla karıştırmayın direk ellerinizle alt üst edin o zaman daha lezzetli oluyor.
    kaşıkla karıştırıldığı zaman salatanın tadı o kadar güzel olmuyor
hesabın var mı? giriş yap