şükela:  tümü | bugün
  • tek vasfı güzel olmak olan kadınların yaptığı iş...
  • yeliz yeşilmen'in mesleğidir.

çatır çatır koca parası yemesini sağlar.
    eğitime, kültüre, tecrübeye, emeğe gerek yoktur.
  • (bkz: güzellik ve saç bakım) diye bir bölüm var.
    evet böyle bir meslek var.
  • emekliliği sıkıntılı oluyor yalnız.
  • çağımızın en cazip mesleklerinden.
    (bkz: vlogger)
    (bkz: blogger)
    (bkz: kanalıma hoş geldiniz)
  • instagram'da götünü basini kivirip yuzlerce fotografini paylasmak en koylusunden en sehirlisine tum vasifsiz kezbanlarin bir masturbasyon ve gelir kaynagi. buradan direk kendini pazarlayan da cok (evet bildigin eskort kayniyormus memleket... ustelik sakasi yok... her yastan...)

20 yila yakin egitim gördüm. 10 yildan fazladir profesyonel meslek hayatindayim. 14ncu yilimda -ancak- az sevdigim tatmin oldugum yere geliyorum. bu tabi benim malligim da olabilir... ama ben kendimi böyle perisan ederken bokum kadar kiymeti olmayan ve tek sanslari analarinin amindan guzel cikmis olmak olan vasifsizlar (ne kadar nefret ediyorum anlayin) onbinlerce takipciyi ve onbinlerce lirayi gotunu sallayarak kazaninca asabim bozulmuyor mu ? bozuluyor elbette. cahil, terbiyesiz, egitimsiz, kalitesiz, saygisiz... ne kadar negatif insani ozellik varsa özenle ustlerine toplamislar ustelik. ailemin bana "yapma" dedigi ne varsa...

fakat onlara da hak veriyorum. sahtekarlik yapmiyor. dolandiricilik yapmiyor. kimsenin canini yakmiyor. kimsenin hakkina girmiyor... duzen buysa o neden tadini cikartmasin degil mi ?

velhasili kelam... hain dunya, adaletini skeyim.