şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir fox tv dizisi. su kutlu, furkan palalı, ahu sungur... kadro fena değil de hikaye bayık gibi geldi.

1. teaser
  • acaba ilerleyen bölümlerde neler olacak? keşke biraz tahmin edilebilir yapsaydınız şu diziyi!
  • adı önce "çukurdere" olarak lanse edilen dizi.
    şimdilik geleceği var gibi görünüyor.
    en büyük avantajı, cihan ünal'ın varlığı.
  • bu dizide daha ilk bölümde jetski esprisi yaptılar, ski ski diye de iyice vurguladılar. yıl 2018, bu kadar bayağılık olamaz.
  • 2018 türkiye'sinde klişelerden dizi yapmışlar yine.

allah'ım mide bulantısı oluşturdu gece gece. orta zekaya hitap eden bir dizi çekilsin şu ülkede yahu. yazık, o kadar para harcanıp çekilen şey bu mu!
  • yapımcının çöpe atacak kadar parası olmasa, başrol için seçilmiş oyuncuların arasında yarım metre boy farkı olmazdı.
  • allahım sen bana sabır ver. zengin holding bebesi ile fakir kız aşkı bitti şimdi de zengin olduğundan habersiz piç torun furyası çıktı. senaryo şu kanal d dizisi gülizar'ın tıpa tıp aynısı. pavyon hikayesi bile aynı lan oha :(

başroldeki kızın üvey annesi ve üvey kardeşi başroldeki kıza külkedisi muamelesi yapıyorlar hahaha kıza da eski bi elbise giydirmişler saç baş dağınık resmen komedi.

izleyeni öpsünler.
  • birinci bolumu izledigimi zannettim ama bildigin bunlar (bkz: gülizar (dizi))'in ilk bölümünü koymuslar. her sey ayni. ben de biraktim izlemeyi. neden ee gulizar final yaptı geçenlerde ??
  • anasını sandığının anası, babası sandığının babası olmadığını er ya da geç anlayan yavrucakların dramını anlatan dizilere alternatif olarak üretilen; çok çok ve çok pis fakir olan ancak çok çok zengin ve çok temiz zengin olduğunu bilmeyen yavrucakların dramını efkar-ı umumiyeye nakletmekle iştigal eden dizidir.
  • digitürk bozulunca servis geldi. abla fox'u aç çanak antene bakalım dediler. o arada yirmi dakika maruz kaldım.
    fox tv dizisi olduğu için tutacak dizi ama başroldeki kızda hiç ışık yok. güzellik, boy vb bir mesele değil bahsettiğim gerçekten ışık yok.
    erkek içinde farklı bir yorum yapamıyorum ama fox dizisi. en kötü iki sezon gider.