şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir fox tv dizisi. su kutlu, furkan palalı, ahu sungur... kadro fena değil de hikaye bayık gibi geldi.

1. teaser
  • bu da mı tesadüf (bkz: poyraz karayel) dizisinden aşina olduğum söz fragmandan anladığım kadarıyla dandik bir diziye mi malzeme olmuş yazık. ayrıca kimse yazmamış poyraz karayel dizisinin 1-55 bölümlerin senaryoların yer aldığı kitabın ismidir
  • acaba ilerleyen bölümlerde neler olacak? keşke biraz tahmin edilebilir yapsaydınız şu diziyi!
  • adı önce "çukurdere" olarak lanse edilen dizi.
    şimdilik geleceği var gibi görünüyor.
    en büyük avantajı, cihan ünal'ın varlığı.
  • bu dizide daha ilk bölümde jetski esprisi yaptılar, ski ski diye de iyice vurguladılar. yıl 2018, bu kadar bayağılık olamaz.
  • 2018 türkiye'sinde klişelerden dizi yapmışlar yine.

allah'ım mide bulantısı oluşturdu gece gece. orta zekaya hitap eden bir dizi çekilsin şu ülkede yahu. yazık, o kadar para harcanıp çekilen şey bu mu!
  • yapımcının çöpe atacak kadar parası olmasa, başrol için seçilmiş oyuncuların arasında yarım metre boy farkı olmazdı.
  • allahım sen bana sabır ver. zengin holding bebesi ile fakir kız aşkı bitti şimdi de zengin olduğundan habersiz piç torun furyası çıktı. senaryo şu kanal d dizisi gülizar'ın tıpa tıp aynısı. pavyon hikayesi bile aynı lan oha :(

başroldeki kızın üvey annesi ve üvey kardeşi başroldeki kıza külkedisi muamelesi yapıyorlar hahaha kıza da eski bi elbise giydirmişler saç baş dağınık resmen komedi.

izleyeni öpsünler.
  • birinci bolumu izledigimi zannettim ama bildigin bunlar (bkz: gülizar (dizi))'in ilk bölümünü koymuslar. her sey ayni. ben de biraktim izlemeyi. neden ee gulizar final yaptı geçenlerde ??
  • anasını sandığının anası, babası sandığının babası olmadığını er ya da geç anlayan yavrucakların dramını anlatan dizilere alternatif olarak üretilen; çok çok ve çok pis fakir olan ancak çok çok zengin ve çok temiz zengin olduğunu bilmeyen yavrucakların dramını efkar-ı umumiyeye nakletmekle iştigal eden dizidir.