• yolda gördüğü herkesi bu beni sikmek istiyor diyen bir tip kezban.
  • tutarlı yazar.
    (bkz: #53288867)
    (bkz: #80424449)
  • (bkz: ağır kezban)

bu tonton kızımız düzgünce atılmış bir mesaja bile cırlayarak cevap veriyor. muamelenin düzgününden değil, belli ki başka türlüsünden anlıyor. o işlere hiç giremeyeceğim, üzgünüm.
  • sözlükteki erkek yazarları evlilik vaadiyle kandıran şişman ve vicdansız kadın yazar: 61773887

(bkz: hain domdom)
  • kendisi bir kadın olduğu halde, ağza alınmayacak eril, cinsiyetçi ağır küfürler ederek 100.000 mensubu bulunan bir meslek grubunu aşağılamaya kalkabiliyor.

bu ve bunun gibi insan müsveddeleri, kendi düşük seviyelerine aldırış etmeden başkalarını aşağılama hadlerini kendilerinde görüyorlar. ne denebilir ki? umarım en kısa sürede tedavi olursun.

tanım: saygın bir meslek grubu olan psikologların içinden bolca çıkan çürük domateslerden biridir, ciddiye almayınız.
  • özel mesaj yoluyla ana avrat söven ağza alınmayacak küfürler eden bir yazarımsı. uzak durulası birisi
  • (bkz: #131264909)

entry yazip yardimsever gorunup, bir arkadasim icin oda bakiyorum diye yardim istedigimde, “umarim bulursunuz” slye cevap veriyor. evet cok buyuk yardimci oldunuz. sonra nick altina gelip bakinca resim oturdu. he canim he yardimci olursun. ekmek cikacagini bilsen tabi. :))
  • kendisi bana kıro dedi. tarihe not düşülsün. tarih onu affetmeyecek.*
  • sözlükte yazar olma amacını açıklamış yazardır. duyurulur.
    kendisinin yalancıyısım.

(bkz: #25983823)
  • catfish yada troll olduğunu düşündüğüm yazar. ercüment2000 diye biri buna bozulmuş heralde tüm bilgilerini toplayıp buraya yazmış ayrıca hayret ettim.
hesabın var mı? giriş yap