şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pi'yi kaç alıyoruz?
  • sizden bir cevap beklemeden sorulan soru. aslında cevap bekleniyor ama beklenen cevap 2x20x2 lik boyutları oldugunu varsayarsak otobüsün hacmi 80m3. golf topunun yarıcapı 1cm olsa. hacmi pi x (1)2 oda yaklaşık 3 desek. 3cm3=0,0003 m3 hacim kaplar 80/0.0003 = 266 bin 666 gibi bir rakam değil.

-otobüs'ün boş veya dolu olduğuna göre değişir...

demeniz.
  • (bkz: ben ne bileyim yandex miyim) şeklinde cevap verirken kamera kaydı da alırsanız google'a kapak takıp yandex'te işinizi elinize almış olursunuz.
    (bkz: bi de böyle düşün)*

format bitmesine rağmen gönlüm el vermedi sbce editi:
    iş bulduran soru.
  • herhangi bir cevap verilmemesi gereken soru.

ihtimal 1; "otobüsün ebatları nedir?" diye sorsan adam sana standart bir otobüs işte cevabını yapıştırır, ikarus mu yoksa şu doğalgazlı olanları mı diye düşünür kalırsın, ebatları golf topunun çapına oranlayamadan ağlayarak uzaklaşırsın.

ihtimal 2; "siz kaç tane sığdrmamı istersiniz?" desen adamı biraz küçük düşürmüş gibi görünüp onu da tam yapamayıp ortada kalırsın. senin işinle ne alaka? google'ın işi bu hesaplar mı amk? koç mu google, sabancı mı google? google işte.

ihtimal 3; yandex browser'da aratıp çıkan sonucu göstererek "sonuç kesinlikle bu değildir" demek. o zaman da demez mi "ulan yapram ben seni yalatmaya mı çağırdım buraya?" diye. der valla, yalayamadığınla kalırsın ortada.

ihtimal 4; adama mevcut otobüs'ün kaldırabileceği maximum ağırlığı teknik kelimeler kullanarak sormak. zira bir adet golf topunun özkütlesi yüksek bir şey olmalı. birkaç kez kendisiyle tanıştım ve taşaklı bir abi kendisi. bunun yanına bir de otobüsün hareket etmesi şartını da altını çizerek eklemek lazım. buradan da tam bir şeye varılamaz ama işe maksat göz boyamak ve terlemek için biraz daha zaman kazanmak.

ihtimal 5; google'da aratıp çıkan sonuca küsürat eklemek. o da yanlış çıkarsa adamlar ölsün zaten.

herhangi bir cevap verilecekse 2059533(anadoluya giriş x cumhuriyetin ilanı), tc kimlik no, vergi numarası veya üni. öğrenci numarası falan verilmesi gereken soru. hem kişiye özel, hem küsüratlı, hem daha sonra denk gelince hatırlamalık.
  • (bkz: hangi otobüs)

risk budur.
  • hangi otobüs

(bkz: hangi sandalye)

edit: hassiktir! entry girerken yarim saat oyalanirsan olacagi bu. neyse, bur ustte yapilmisi var.
  • "bilmiyorum ama google'da arayıp öğrenebilirim." şeklinde yanıtlayacağım soru olurdu.
    (bkz: işte bunlar hep sosyal psikoloji)
  • bir türk otobüs şoförüne göre cevabı "sonsuz" olan mülakat sorusu.sürekli boş yerlere ilerler o toplar çünkü otobüs değil karadelik bizimkiler.

böylece google ceo'su da mavi ve bol gömleği ile sami abi olur.saygılar abi.