şükela:  tümü | bugün
  • tüm dileğimdir.
    tüm şu yaşananlar kabus olsun lan.

beynimizden son 24 sene delete edilsin.
    yarın yılbaşı hazırlıkları için kalkıp akşamına da reyting hamdi, ince ince yasemince, olacak o kadar ve şahane pazar yılbaşı özel programları arasında zap yapalım nolur..
    enflasyon canavarına razıyım...

edit: bu başlığın orijinali " yarın 31 aralık 1996'ya uyanmak" idi. ama hangi moderatör neye göre başlığı bu şekilde değiştirdi bilmiyorum, bir açıklama bile yapılmadı.
  • onu 2006 yapalım, her türlü fitim. * *
  • 2.yaşımın sonları, alaçatı’da annem ve babamla huzur içindeyim. denize girmeyi bırakalı 1,5 ay falan olmuş, maksimum faydayı elde etmişim denizden. alaçatı bile son 10-12 yıldaki edindiği o kirinden uzak, masum. bütün sörfçü abi ve ablaların sevgilisiyim. arada keyfim kaçıyor, sahilde kemirdiğim haşlanmış mısırı canım istiyor, annem onun mevsimi geçti beyond diyor,o sezon belki de ilk defa denemişim minik dişlerimle. gözlerime yaşlar dolsa da, annemin sıcaklığı, 90lı yıllarda olmamızdan sebep babam daha yan odadan geçerken yayılan usul sigara kokusu, ılık sütüm derken yeniden mutlu hissediyorum.

zaman makinesi yolcularına beni de ekler misiniz?

büdüt: gece gece matematiği kullanmayı unutmuşum. yaşı düzelttim
  • henüz bir buçuk aylık olacağımdan bi tak izletmeyeceklerdir bana. dönddüğümün farkında bile olmayacağım gibi yaşadığım tüm sıkıntıları yeniden yaşayacağım. kalsın hocam.
  • sikeyim mühendisliği, lise 2 deki kendime yanaşıp biff tennon un gençliğine almanağı verdiği gibi baştan aşağı tıp tercihi dolu olan kılavuzu uzatır, bugünlerde rahat ederdim.

hem çok mutluydum o yıllar
  • tek bir dilek hakkı olsa istenecek yegane dilektir. akşam huysuz virjin var sabah gazeteden 2 çeyreğin birine son 3 rakam çıktığını görmek.
  • güzel olurdu, doğmama daha 4 sene varken allah baba kaderimi değiştiririrdi de amerika ya da norveçe fırlatıverirdi beni, afrikaya da razıyım.
  • marty macfly ve doktor lazim simdi bana bir kürek ,bir kayik

şisede bir kac sise yakut, yer gök kirmizi...
  • kelebek etkisi finalinden hallice.* ana rahmine dönenimiz de çok olur
  • mutsuz olduğumu sandığım ama aslında bir o kadar da mutluymuşum dediğim huzur dolu yıllar. geçmişe gittim bile şimdiden. belki o yılları düşünürsem rüyama da girer...