şükela:  tümü | bugün
24 entry daha
  • beni de yazın
    "atv 'de 97 " jingle'sini dinleyerek uyanayim güne
    tıpkı 24 sene öncesinde olduğu gibi....

atv jingle
  • üniversitenin son sınıfındayım, altı ay sonra mezun olacağım. nefis bir arkadaş grubum var; birçok konularda sohbetlerimiz, ankara lokantalarında keyif sürmemiz, dersten sonra spora gitmelerimiz, daha neler nelerimiz var. anneannem hayatta, annem genç, kızkardeşim minicik. evimizde, yılbaşı gecesinin tatlı heyecanı içindeyiz.

22 yaşındayım. hayatımın ilkbaharındayım. daha ne isterim ki. beni de yazın.
  • daha doğmamış olurum oğlum yapmayın. 24 ocak 1999'a uyanın
  • şimdi yatıyorum, sabah uyandığımda 17 yaşıma ışınlanmış olacağım.

radyoyu açtığımda peş peşe 3 şarkı çalacak; missing, insomnia, children.
  • bi delorean ya da bi tardis olsa ne de güzel olurdu... ben de uyanmak istiyorum o güne!
  • bu zamana kadar muhabbeti geçtiğinde, yok yaa kim yaşayacak aynı şeyleri falan derdim; başlığı görünce şöyle bi düşündüm de isterim be valla çok da iyi olur dedim. ama neyin etkisi altında olduğumu bilmiyorum; ya dünyanın dertlerinden bunaldım, yıldım artık ya da yaşlanmaktan korkmaya başladım. neyse yattım ben o zaman.
  • her şeyin çok çok güzel olduğu zamana uyanmak olurdu. keşke olabilseydi...
  • 1 yaşında ağu buğu gibi şeyler söyleyip çizgi film izleyecektim kanal d de
  • jumanji'yi televizyonda izleyip ilk defa bu kadar mecara ve sanal bir kafayla film izlemenin keyfini çıkarmak. çikolatayı ilk defa tadan çocuk gibi. madmax 1 ve 2 de aynı heyecanı vermişti şimdi izliyorum o kafa yok. çocukken kafalar çok güzel.
201 entry daha