şükela:  tümü | bugün
521 entry daha
  • benimle boyle dans etme istegi.

1 ay gibi kisa bir sure olsa da sosyal latin danslari dersleri aldim. bachata'ya karsi hep ozel bir ilgim vardi zaten ve ogrenmeye baslayip dans ettikce cok keyifli gecti benim icin. salsa'yi da cok sevdim. cha cha cha'yi da deneyimlemek istiyordum ancak dans kurslarinin klasik sorunu olan uyumsuz partner problemi yuzunden derslere gitmeyi biraktim. uyumsuzluk gercekten ciddi bir sorun. 7-8 erkek arasindan sadece 1 tanesiyle senkronize ve guzel sekilde dans edebiliyordum, bir de dans egitmeniyle. surekli partner degisimi yapildigi icin uyum saglayamadigim kisilerle dans ederken fazla zevk almadigimi farkedip devam etmek icimden gelmeyince dans maceram da kisa sureli oldu ne yazik ki.

bachata gibi tutku ve sehvet iceren bir dansi aynada kendime ve hareketlerime odaklanarak degil sevdigim ve arzuladigim adamin gozlerine bakarak yapmak, sevisir gibi dans etmek istiyorum.
  • (bkz: merhamet)
    (bkz: #71574525)
  • (bkz: geist)
  • had.

ve tabii ki onu bilmesi.

haddi olsun ve onu bilsin yeter. başka da bir şey istemem. bende de olsun, ben de bileyim. karşılıklı olunca ilişki tadından yenmez ve krallar gibi yaşanır bence.
  • *1.82 üstü boy
    *en az üniversite mezunu
    *sol siyasi görüş
    *32 yaş üstü hiç evlenmemiş
    *hayvanları çoook seven*

agahagashgaa kimse kalmadı ki amaa.
    hahahaahh
  • yasam enerjisi
  • iyi bir kalp, mütevazı ve uzlaşmacı karakter, güzel bir yüz, içten bir gülüş, biraz hakkaniyet, biraz da zeka.
  • zeka, dürüstlük, ahlak, sevgi, saygı, merhamet.
  • kapı testinden geçmelidir, gerisi olmasa da katlanılır.

kapı testi önemli.

testin izahı

testin uygulaması

not: tabi artık merkezi kilitsiz araba da kalmadı, testi de güncellemek lazım.
35 entry daha