şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle;
    (bkz: kaliteli entry'leri sadece çaylakların anlaması)
    sonralıkla;

1. kedi sevmemesi.
    2. bir yerde yemek yerken tabağından kediye yemek vermemesi
    3. yatakta sabaha kadar sevgilisine kitap okumaması
    4. bach dinlememesi, shakespeare okumaması
    5. sevgilisi üşümesin diye kombiyi köklememesi

olarak belli başlı maddeleri olan yol gösterici anket.

edit: en önemlisini unutmuşum:

6. pomçik olmaması.
  • 1. maddeyi geçsem kaliteli olacakken, girişte takılıp çaktık ya la.

hayır, bu aynı üniversiteki mukavemet sınavına benzedi. 1 tane hatırlayamadığım yer var oraya x diyerek sonucu x'li bulabiliyorum ama sırf o x' kısmını hatırlayamadığım için sınavdan çakmıştım. çok üzülmüştüm be hocam!
  • başkalarının ilişkilerine burnunu sokuyorsa bas tekmeyi ve kaç.
  • sevgili kişisi sen hastayım dediğin an ölüp ölüp dirilirse o sevgili olmamış demektir. altı üstü grip. türübünlere oynayandan hayır gelmez.
    şaka bi yana benim üzerime titreyen adam kalitelidir.
  • arabesk müzik dinlemesi, bununla da yetinmeyip arabesk şarkı sözü yazması.
  • fikirlerinize saygı duymaması ve vizyonsuz olması.
  • kitap ve şiirlerle arası iyi değilse, kahve sevmiyorsa, hayvan sevgisi yoksa bütün olumsuz maddeler zincirleme olarak sıralanır zaten.
  • meslek degistirince vizyon sahibi olacagina inanci, insan sevmemesi, sizi surekli elestirmesi, sevismeyi sevmemesi, disarida vakit gecirmeyi sevmemesi, ben film izlemem diyip isin icinden cikmaya calismasi , kitaplar hakkinda zerre fikri olmamasi, sevgiyle alakasinin olmayisi, mutsuzlugu, kaprisleri, sabit fikirleri, zalimligi vb uzar gider.
  • sevgilisine boktan kıyafetler beğenip çok yakıştığını iddia etmesi. bugün bir avm mağazasında kulak ve hatta göz misafiri oldum böyle bir çifte. kız dükkandaki en kötü boğazlı kazağı sevgilisine çok güzeeeaaall diye giydirmeye çalışıyordu. adamın yüzü düşmüştü. "hayır sevgilim bu kazak güzel değil hatta bok gibi" diyememenin verdiği eziklik bütün ruhunu kaplamıştı. hangisi daha kalitesiz şu an emin olamadım.